Outlander (Cizinka) Cena BAFTA pro Caitrionu Balfe

Cena BAFTA pro Caitrionu Balfe

Cena BAFTA pro Caitrionu Balfe

Včera večer se udělovaly ceny BAFTA Scotland a mezi nominovanými samozřejmě nemohl chybět ani Outlander. Jak už jste asi z názvu poznali, zadařilo se a cennou sošku si odnesla představitelka Claire Fraserové. Fotky a dojmy z přenosu najdete v článku.


20 0
7.11.2016

V soutěži British Academy Scotland Awards, která je vyhlašována od roku 1989, se utkalo hned několik filmů z prostředí skotské produkce. Outlander měl svá želízka v ohni v následujících kategoriích:

Nakonec se z vítězství radovala Caitriona Balfe, když porazila ve své kategorii Ashley Jensen a Annie Wallace. Nad Samem Heughanem zvítězil Douglas Henshall, jehož seriál Shetland triumfoval také v kategorii televizní drama.


Video z předávání cen

Za celou redakci Caitrioně blahopřejme k úspěchu a doufáme, že ji to povzbudí k dalším skvělým výkonům nejen v Outlanderu.

Diskuze /1

oskarka

Herečce to přeji a těším se na další sérii. Je to román, asi víc pro ženy, ale proč ne?

12.11.2016 | 21:32:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás