Outlander (Cizinka) Soutěž o nové vydání Vážky v jantaru

Soutěž o nové vydání Vážky v jantaru

Soutěž o nové vydání Vážky v jantaru

Už brzy se v knihkupectvích objeví nové vydání Vážky v jantaru z nakladatelství Omega. Druhý díl série Cizinka nově vychází nejen s krásnou seriálovou obálkou, ale také ve fungl novém překladu Anny Polanské. Pojďte si o toto nové vydání zasoutěžit.


9 0
13.9.2016

Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném kruhu z kamenů, o lásce, jež překonává hranice času, i o Jamesi Fraserovi, bojovníkovi, jehož udatnost donutila mladou Angličanku vyměnit život v jistotě za vír nebezpečných nástrah. Její strhující dobrodružství pokračuje v 18. století ve Francii, kde se setkává s princem Karlem Eduardem Stuartem. Neuznaný následník trůnu se s pomocí skotských klanů pokouší ujmout svého dědictví. Claire se snaží povstání předem odsouzené k neúspěchu překazit a zoufale bojuje o záchranu svého dítěte i muže, jemuž věnovala srdce.

(Vážka v jantaru z nakladatelství Omega)


Soutěž

Že už máte doma předchozí vydání knihy? Přesto jste zvědaví na nový překlad? Nebo toužíte po knize se seriálovou obálkou, ale váháte s koupí? Edna vám přináší exkluzivní šanci vyhrát jeden z pěti soutěžních výtisků!

Na prezentaci knihy je možno se podívat na webu Knih Dobrovský a nakladatelství Omega.

Otázky

Postačí zodpovědět pět otázek. Jestliže budou všechny vaše odpovědi správné, zařadíme vás do slosování o odměnu, kterou představuje zcela nové vydání knihy Vážka v jantaru v pevné vazbě se seriálovou fotografickou obálkou. Kdyby se vám otázky zdály těžké, všechny odpovědi najdete v nejnovějších článcích na našem fan webu k seriálu Outlander. Tak pojďme na to:

  1. V interiérech které známé pražské historické budovy se natáčely scény šachových partií mezi Jamiem a monsieurem Duverneyem?
  2. Jaký je anglický název Dianiny deváté knihy ze série Cizinka, kterou právě píše?
  3. Diana je milovnice psů, jakou rasu má doma?
  4. Jaký je český název v pořadí třetí knihy ze série Cizinka podle které se nyní natáčí třetí řada seriálu?
  5. Jak se jmenuje australský herec, který v seriálu ztvární starší verzi lorda Johna?

Pravidla

  • Své odpovědi zasílejte do 20. 9. 2016 20:00 na soutez@edna.cz, do pole „předmět“ napište Vážka v jantaru.
  • V těle e-mailu nezapomeňte kromě správných odpovědí také uvést své uživatelské jméno na Edně.
  • E-maily bez označení soutěže v předmětu a bez identifikace soutěžícícho budou ze slosování vyřazeny.
  • Soutěže se nemůžou zúčastnit členové redakce webu Edna.cz.

Jména šťastných výherců budou zveřejněna až po získání kontaktních údajů potřebných k odeslání. Za redakci Edna.cz vám přejeme hodně štěstí.

Foto: knihy Omega

Nové vydání Vážky v jantaru vychází už 19. září 2016. Bude jedna z knih vaše? Měli jste v plánu si knihu koupit nebo už ji snad máte objednanou v předprodeji? Svěřte se nám v komentářích.

Diskuze /3

Aisachim

Nový překlad? Tak na ten jsem opravdu zvědavá a i když už čtu „Bubny podzimu“, s chutí bych si novou „Vážku v jantaru“ přečetla znovu. Takže já už svoje odpovědi poslala a budu doufat, že se na mě štěstí usměje. :-)

13.9.2016 | 22:06:24
lenuška

Co knížky, ty co jsou v českém překladu mám přečtené již všechny!! Štve mě, že nejsou přeložené i další díly. A z knih Lorda Johna jsou v češtině je dvě! Už se nemohu dočkat zfilmované trojky – Mořeplavce. Jak vypadá Claire po 20 letech jsme na konci 2. řady viděli – to se maskérům povedlo (elegantní, krásná ), ale jsem zvědavá, co provedou s Jamiem! Ten bude ještě víc sexy nebo mu to ubere? Hlavně ať nemá proboha plnovous!!!!

14.9.2016 | 14:53:58
citronovamar

Tahle knížka by byl naprosto skvělý dárek pro moji sestru, kterou jsem teď navedla, aby se podívala na můj nejoblíbenější seriál.. a jak to dopadlo? Koukám s ní od začátku na první díly a je stejně unešená ze seriálu jako já! :-)

20.9.2016 | 14:48:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás