Outlander (Cizinka) Vyhlášení soutěže o nové vydání Vážky v jantaru

Vyhlášení soutěže o nové vydání Vážky v jantaru

Vyhlášení soutěže o nové vydání Vážky v jantaru

Minulý týden jste odstartovali soutěž o druhý díl knižní Cizinky, který právě míří na pulty knihkupectví. Nyní nadešel čas ohlásit pětici šťastlivců, která měla to štěstí, že od nás knížku získají.


9 0
21.9.2016

Výherci soutěže jsou:

Správné odpovědi:

1. V interiérech které známé pražské historické budovy se natáčely scény šachových partií mezi Jamiem a monsieurem Duverneyem?

  • Strahovská knihovna

2. Jaký je anglický název Dianiny deváté knihy ze série Cizinka, kterou právě píše?


  • Go Tell the Bees That I Am Gone

3. Diana je milovnice psů, jakou rasu má doma?

  • jezevčíky

4. Jaký je český název v pořadí třetí knihy ze série Cizinka podle které se nyní natáčí třetí řada seriálu?

  • Mořeplavec

5. Jak se jmenuje australský herec, který v seriálu ztvární starší verzi lorda Johna?

  • David Berry

Šťastlivcům gratulujeme, přejeme krásné zážitky při čtení knihy a všem ostatním štěstí při některé z našich dalších soutěží.

Diskuze /4

Aisachim

Jupí, konečně jsem někde vyhrála a ještě tak krásnou cenu! Všem spoluvýhercům moc gratuluji, myslím, že máme radost asi všichni, že? A Edně tisíceré díky za příležitost získat krásnou knihu.

21.9.2016 | 22:38:11
felisr

Oh, také výhra! Též gratuluji ostatním výhercům a budu se těšit. A ještě doufám, že v Čechách vydají další Dianiny knihy ze ságy, v češtině a klidně i rovnou s lákavými seriálovými obálkami ;-) Díky!

26.9.2016 | 19:16:01
Aisachim

Tak před chvílí kniha dorazila! :-) Jak jsem tak do ní v rychlosti nakoukla, tak je tam „Saxonka“ – toto oslovení asi budu automaticky vypouštět ze zorného pole, jinak budu pořád myslet na Saxánu nebo saxofon. ;-) Jinak ještě jednou moc děkuji za knihu.

#4 bina23
4.10.2016 | 11:34:39
bina23

Čekala jsem s těmito řádky- ať můžu poděkovat a podělit se s vámi o první postřehy z nové Vážky s novým překladem, ale kniha ještě nedorazila tak čekat už déle nemůžu, takže… Moc a moc děkuji Edně, že takovou soutěž vymyslela a hlavně uskutečnila- krásná, výborně vymyšlená pro nás pro všechny !! Tato soutěž a všechny ankety( o nej seriál, hudbu, kladňáka, záporňáka) jsou skvělý nápad a moc se mi líbí ! :-)
A když už mám tuto šanci, tak vám chci říct, že veškerá vaše „dobrovolná“ činnost-práce pro nás pro všechny je výborná, skvělá a profesionální- vaše krásné články, zajímavosti, fotky, postřehy jsou super a vždy mi něco nového přinesou a hlavně se u nich dobře bavím ! Takže vám za sebe a taky za všechny moc a upřímně děkuji – máte velký palec nahoru !! A rozhodně také velké gratulace ostatním spoluvýhercům – krásné počtení a hodně štěstí v dalších soutěžích :-) :-) !!! JUPÍÍÍÍ a díky moc EDNĚ !!!!!
#3 Aisachim: Ze Sassenach udělali Saxonku?! Neskutečné ! Co všechno si ti překladatelé „nevyguglí“ v hlavě! Už se nemůžu dočkat, až :-) se do ní začtu !! Budeme srovnávat se starým překladem :-) !

8.10.2016 | 7:59:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás