Outlander (Cizinka) Panicové nás vrátí do doby, než Jamie potkal Claire

Panicové nás vrátí do doby, než Jamie potkal Claire

Panicové nás vrátí do doby, než Jamie potkal Claire

Další z příběhů z pera Diany Gabaldon nás zavede do chvíle, kdy se mladý Jamie Fraser teprve učí, jak se stát mužem, který bude hoden lásky Claire.


8 0
14.4.2017

Povídka, která původně vyšla v kolekci Nebezpečné ženy, na které se autorsky podílel i George R. R. Martin, se dočkala nového zpracování.

Jamie truchlí nad smrtí otce, je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá tak do Francie, kde se setkává se svým starým přítelem Ianem Murraym. Oba se zotavují a mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska. A oba jsou ještě panicové, i když měli spoustu možností, jak o něj přijít s dámami lehkých mravů. Ale Jamieho touha ho přivádí do nebezpečí, to když osud oba mladé muže zavane do služby židovského doktora Hasdiho. Oba jsou sice upozorněni, jaký je jejich úkol, ale určitě by byli mnohem opatrnější, kdyby měli tušení, pro koho opravdu pracují…


Pokud i tento příběh nesmí chybět ve vaší knihovničce, jeho české vydání vyjde již příští pátek 24. dubna prostřednictvím nakladatelství O­mega

Foto: nakladatelství Omega

Diskuze /1

LAOGHAIRE

Tak úžasná zprávu jsem nečekala, super…už si ji běžím objednat! :-) Taková milá náplast, než se dočkám 3. série!!!

21.4.2017 | 13:05:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás