Poldark Postavy

Postavy

 • Ross Poldark

  Ross Poldark

  Ross Poldark se vrátil z války v Americe, jen aby zjistil, že Anglie, kterou opouštěl se za dva roky jeho nepřítomnosti změnila k nepoznání. Musí se tak potýkat s tím, že jeho láska, se provdala za jeho bratrance, a jeho rodinné panství bylo ponecháno rozkladu. Rossova silná, pevná povaha ho však žene dál a třebaže se jeví tvrdohlavě a možná bláhově v některých svých činech, ve skutečnosti se pokouší najít sám sebe a začít svůj život znovu od začátku.

 • Demelza Poldark

  Demelza Poldark

  Rusovlasá dívka vstoupila do Rossova života náhodou, když jí pomohl na tržišti a nabídl jí práci ve svém domě. Dívka je jedinou dcerou despotického opilce z vesnice, který ji přijde hledat do Rossova domu, a přesto, že dívka přemýšlí o návratu domů, rozhodne se u Rosse zůstat. Za to, co pro ni Ross udělal, je mu velmi vděčná, a třebaže je svéhlavá, pod její tvrdou slupkou se skrývá laskavé jádro

 • Elizabeth Warleggan

  Elizabeth Warleggan

  Krásná Elizabeth byla Rossovou dávnou láskou, ale jeho odchod do Ameriky ji zanechal před těžkými volbami. Po Rossově návratu trpí a cítí se rozpolcená mezi svou láskou k Rossovi a svou povinností k manželu Francisovi a přesto, že se trápí tím, co se přihodilo, je rozhodnutá udělat správné rozhodnutí.

  2015 -
 • Francis Poldark

  Francis Poldark

  Francis je Rossův bratranec pocházející z dobrých poměrů a užívající si bohatství svého otce George Poldarka. Občas se jeví jako slabošský nebo malicherný, ale ve skutečnosti má dobré srdce a laskavou povahu a velmi miluje svou ženu Elizabeth

  2015 - 2016
 • Verity Poldark

  Verity Poldark

  Rossova sestřenice, dcera Geroge Poldarka, je laskavá dívka, ale protože je ve svém věku dosud neprovdaná, hrozí jí osamělý život staré panny. Když se zamiluje do kapitána Blameyho, doufá krátce v manželské štěstí, její naděje jsou však zničeny, když se proti sňatku postaví její rodina kvůli kapitánově pochybné minulosti

 • Teta Aghata

  Teta Aghata

  Teta je vždy lstivá a mazaná a vidí a slyší víc, než si všichni myslí.

  2015 -
 • Dwight Enys

  Dwight Enys

  Dwight je motivovaný silnými morálními principy Jeho odvaha je testována příjezdem Caroline Penvenové, ženou, která táhne Dwighta ze známého prostředí do vzrušujícího.

  2015 -
 • George Warleggan

  George Warleggan

  Přesto, že pochází z rodiny kovářů, se George vypracoval díky bankovnictví na velmi úspěšného mladého muže. Pokouší se získat respekt starých rodin a zatímco s Francisem ho pojí dobré přátelství, Rossův respekt se mu získat nedaří a naopak proti sobě mladého Poldarka poštvává pokaždé, když s ním hovoří

 • Caroline Penvenen

  Caroline Penvenen

  Caroline je dokonalou ženou: je chytrá, bohatá a okouzlující. Těší ji ovšem mučit lidi, ale uvnitř je sladká a velkorysá se složitým srdcem.

  2016 -
 • Ray Penvenen

  Ray Penvenen

  Laskavý strýček Caroline, který ji vychovával od jejího osiření. Ray je jedním z nejvíc bohatých a mocných pánu v hrabství.

  2016 -

Teaser na třetí řadu

Informace k třetí řadě

Co víme o třetí sérii

Co víme o třetí sérii

Pokud jste sledovali poslední díl až do konce, možná jste na konci zpozorovali informaci, že se Poldark vrátí ve třetí sérii, a k tomu nás dokonce navnadily i záběry přímo ze třetí řady se spoustou nových postav. Že nevíte co čekat? Video i podrobnosti naleznete v článku.

Reklama

Soundtrack k první řadě

Vychutnejte si soundtrack od Anne Dudleyové

Vychutnejte si soundtrack od Anne Dudleyové

Mammoth Screen Limited a Sony Music Entertainment UK pro fanoušky seriálu Poldark vydali soundtrack s 20 skladbami, které si můžete zakoupit či je zdarma poslouchat stále dokola.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás