Preacher (Kazatel) Elizabeth Perkins si zahraje v Kazateli

Elizabeth Perkins si zahraje v Kazateli

Elizabeth Perkins si zahraje v Kazateli

Dnes byla potvrzena další herecká posila – Elizabeth Perkins. Koho si zahraje a jak její postava souvisí s komiksovou předlohou si můžete přečíst právě v tomto článku.


5 0
19.4.2015

Včera jsme vám přinesli novinku o potvrzení Dominica Coopera jako Jesseho Custera a dnes přicházíme s další postavu, se kterou se minimálně v pilotní epizodě Kazatele potkáme. Herečka, jež si tuto postavu zahraje je Elizabeth Perkins, kterou můžete znát zejména ze seriálu Weeds.

Foto: Goldderby


Ale pojďme si říct něco o postavě, kterou Elizabeth ztvární. Vyla Quinncannon, podle oficiálního popisu z webu deadline.com je…

puritánská, ale impozantní podnikatelka, která vlastní místní jatka v městečku Annville. Tato ambiciózní, cílevědomá a děsivá žena má společnou minulost s Jesseho otcem, což jí dává jedinečnou moc nad Jessem.

Podle některých webů je tak Vyla Jesseho matkou, což ovšem pro ty z nás, kteří známe komiks, je poměrně velká změna. Že by se Rogen, Goldberg a Catlin rozhodli změnit příběh Christiny Custer – Jesseho komiksové matky?

Foto: Comicvine

Zajímavé je také příjmení, které tvůrci Vyle dali. Stejné měl totiž Odin Quinncannon, který byl právě v komiksové předloze majitel jatek, ovšem na rozdíl od Vyly, v městečku Salvation, ve kterém byl Jesse nějakou chvíli šerifem. Odin Quinncannon byl v komiksu rasistický boháč, který měl celé městečko pod palcem. A aby toho nebylo málo, měl svoji tajnou úchylku. Co komiksovou a nejspíš seriálovou matku kazatele spojuje?

V komiksu měl Jesse za to, že jeho matka zemřela rukou své vlastní (šílené a nábožensky založené) rodiny. Ovšem Christina naštěstí utekla, což jí však stálo levou paži. Ke své rodině se už nikdy nevrátila a žila nový život – právě v městečku Salvation, ve kterém se s o mnoho let později s Jessem střetnou. Christinu a Vylu spojuje právě Quinncannon, otázkou zůstává – jak?

Je to jen náhoda nebo by měla kazatelova matka vycházet z postavy Odina nebo snad být s ním nějak spřízněná? Nebo je to někdo, kdo má nějakým způsobem zkomplikovat příběh Johna a Christiny Custerových? Snad se to brzy dozvíme.

Foto: Eurogamer

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás