Preacher (Kazatel) Rasistického šerifa si v Kazateli zahraje W. Earl Brown

Rasistického šerifa si v Kazateli zahraje W. Earl Brown

Rasistického šerifa si v Kazateli zahraje W. Earl Brown

Léto se nám pomalu blíží a s ním i první klapka chystaného pilotního dílu k seriálu AMC Preacher a tak nám tvůrci každou chvíli odhalují jména dalších herců, kteří si zahrají více či méně oblíbené komiksové postavy. Uvnitř článku si přečtěte víc.


4 0
23.4.2015

Prozatím posledním oznámeným hercem je W. Earl Brown, kterého jsme mohli vidět v jedné z epizod seriálu Bates Motel, naposledy ve filmu Divočina (2015) a uvidíme jej i v druhé sérii True Detective.

Foto: Mangaforever


Kazateli si W. Earl Brown zahraje jednu ze záporných postav a tou je rasistický šerif Hugo Root. V komiksové předloze byl Root šerifem v městečku Annville, ve kterém je právě Jesse Custer (Dominic Cooper) kazatelem. Šerifovým synem je Prdelman – Arseface (Ian Colletti), kterého Root při svém opileckém deliriu – kdy seděl s brokovnicí na zahradě a čekal na ""marťanské negry", často bil. Avšak po své nehodě se Prdelman i přes to snažil být tím nejlepším synem na světě, ať už to jeho otec chtěl nebo ne.

Foto: Bloody-Disgusting

Prozatím známe obsazení hlavních postav, stejně tak jedné zcela nové postavy a jedné ženské postavy, která může, ale nemusí být známá. Co zatím říkáte na herecké obsazení, líbí se vám nebo byste raději viděli někoho jiného?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E09: Puzzle Piece

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @roundcube, @k0sh3s, @Cayyo
Korekce a časování: @Valada06

Titulky sedí na verze Preacher:
- …S02E09 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E09 1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a v diskuzi o aktuální epizodě nám dejte vědět, jak se vám díl líbil.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Komiksový kazatel

 

Nepřehlédněte

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ohlédnutí za epizodou Holes

Ještě předtím než se dočkáte titulků k deváté epizodě druhé řady, zopakujte si, co všechno se stalo v předcházejícím díle, ve kterém jsme se mimo jiné opět vrátili do Pekla.

Kazatel - tak trochu jiný duchovní

Pokud neznáte komiksovou předlohu chystaného seriálu AMC, přečtěte si náš článek, který vysvětluje, proč je Preacher tak kultovním příběhem, který jste ještě nikdy neviděli!

Narozeniny herců

Sledujte nás