Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Postavy

Postavy

 • -A

  -A

  A je hlavní nepřítel. Je to anonymní postava, která posílá Alison, Spencer, Hanně, Emily a Arie výhružné zprávy. Jednu dobu vyhrožovala i Moně. Ze začátku se myslelo, že -A je jedna postava, ve finále druhé série ale vyšlo najevo, že se jedná o -.A tým, kterému velí Velká -A.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Spencer Hastings

  Spencer Hastings

  Na popis Spencer Hastings se nejvíce hodí slova jako nadprůměrně inteligentní, mimořádně úspěšná a poměrně bohatá. Neustále se zabývá více věcmi najednou, dělá pro charitu, je ve školním týmu pozemního hokeje a po škole chodí do zájmových kroužků. Je sebevědomá, vypočítavá a byla jediná, kdo se dokázal postavit proti Alison.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Emily Fields

  Emily Fields

  Emily je ze všech lhářek největší sportovkyně. Závodně plave a je to hvězda školního plaveckého týmu. Na její popis asi nejvíce sedí slova: starostlivá, milá a věrná. Na jejích kamarádkách jí velmi záleží a stará se o to, aby se jim nic nestalo. Je jedináček, tudíž jí rodiče velmi hlídají a záleží jim na ní. I když si prošla mnoha nepříjemnými událostmi, stále zůstává silná, i když podle -A je tím nejslabším článkem.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Hanna Marin

  Hanna Marin

  Hanna bývala před zmizením Alison obézní. Alison si z ní kvůli tomu dělala legraci. Když Alison zmizela, Hanna se začala přátelit s Monou a přes léto nejen že zhubla, ale obě dvě se staly velmi populární. Hanna se stala novou královnou plesu, ale -A jí stále připomíná minulost, když byla „tlusťoška Hanna“.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Aria Montgomery

  Aria Montgomery

  Před tím, než Alison zmizela, byla Aria poněkud alternativní a nosila růžový proužek ve vlasech. Byla ze všech pěti dívek ta nejzvláštnější. S holkami si byly velmi blízké. Po Aliině zmizení se Aria i s rodinou odstěhovali na rok na Island a zpět se vrátila vyspělejší, bez svého růžového pramínku.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Alison DiLaurentis

  Alison DiLaurentis

  Alison byla vždy královna Rosewoodské střední školy. Držela si u sebe své čtyři nejlepší kamarádky – Hannu, Emily, Ariu a Spencer. Byla pěkná, manipulativní, tajnůstkářská, prohnaná a zlomyslná. Ale kromě toho, jak ošklivě se k lidem chovala, tak se díky ní cítili speciální. Se svým bratrem si moc nerozuměla, stále se hádali. V noci 1. září 2009 zmizela.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Caleb Rivers

  Caleb Rivers

  Caleb je na začátku ten „špatný kluk“ co obchoduje s telefony a nikdo ho nezná. Pořádně se neví jak se tam objevil, postupně zjišťujeme jeho minulost, špatný vztah s pěstounskými rodiči apod. Přebývá ve škole, protože nemá kde bydlet, a tak mu Hanna nabídne, aby bydlel u ní. Přes počáteční nesympatie se po nějaké době dají dohromady.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Ezra Fitz

  Ezra Fitz

  Ezra je nový učitel angličtiny na Rosewoodské střední škole. Mimo jiné je jeho studentkou i Aria, se kterou měl ještě před začátkem školy menší úlet, což je přivádí do složité situace. Rozhodnou se vše tajit a jejich tajný vztah pokračuje více méně bez problémů. Ezra odchází učit na Hollis ke konci první série.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Toby Cavanaugh

  Toby Cavanaugh

  Toby je Jennin nevlastní bratr. Ali měla v plánu se ho zbavit, a tak hodila plynovou bombu do garáže, kde pobýval. Ale on měl v té době sexuální styk s Jennou, a tak to skončilo tím, že Jenna oslepla. Toby věděl, že za to mohly dívky, ale vinu vzal na sebe po tom, co mu Ali začala vyhrožovat tím, že prozradí co s Jennou vyvádí.

  Sezóny 7
  2010 - 2017
 • Paige McCullers

  Paige McCullers

  Paige je nadaná plavkyně, byla členkou plaveckého týmu Rosewoodské střední školy. Když z týmu odešla Emily, byla boss plaveckého týmu a chtěla se stát jeho kapitánkou. Když se Emily vrátila, cítila se ohrožená. Byla proti tomu, aby Emily byla kotva a snažila se toho docílit tím, že jí vyhrožovala. Nicméně chvíli potom se Paige přiznala Emily, že je lesba, že už je do ní delší dobu zakoukaná a krátce na to spolu začaly randit. Em ale vztah ukončila kvůli tomu, že se Paige nechtěla přiznat veřejně.

  Sezóny 7
  2010 - 2017

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Co náš čeká

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Co nás čeká v 2. - 3. epizodě?

Napětí mezi Liamem, Ariou a Ezrou roste, lhářky začnou podezřívat Elliota a pokusí se Ali dostat ven. Jedna velká chyba však všechno změní.

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars