Quantico Co jsme se dozvěděli v desátém díle

Co jsme se dozvěděli v desátém díle

Co jsme se dozvěděli v desátém díle

Už víme, kdo stojí za tajnou odpadlickou frakcí AIC, nicméně scenáristé nám to moc neusnadňují, a tak nad posledním dílem visí další nové otazníky.


7 0
6.2.2017

Určitě největším odhalením poslední epizody bylo, že vůdcem AIC není Owen, jak si mysleli Miranda, Ryan a zřejmě i někteří diváci, ale jeho dcera Lydia. Pokud si říkáte, jestli v tom ale i přesto nemá Owen prsty, tvůrce Quantica Josh Safran nás ujistil, že ten s tím nemá nic společného, a že “tajemný stín, který nad ním visí, vychází z toho, že je zahanben a dotčen, že nebyl považován za dobrého agenta. Příští díl se zaměří na Owena, uvidíme, jak se vypořádává se skutečností, že za tím stojí jeho dcera.“ Zde nastal velký rozdíl oproti první sérii, kdy herci sami neměli až do samotného konce tušení, kdo je oním teroristou. Jak Blair Underwood, tak Tracy Ifeachor tentokrát věděli o své roli všechno.

Dále je jisté, že Alex není součástí AIC, která naverbovala Dayanu, Léona a Ryana, ale je v jiné skupině a z jiného důvodu. Pokud jde o AIC, v desáté epizodě se ukázalo, že vznikla jako vládou financovaná tajná operace, pod kterou se podepsala někdejší senátorka a nynější prezidentka Claire Haas. „Claire věřila, že to co dělá, by na jejím místě udělal každý, a že koná dobro – což není pravda. Otázkou teď zůstává, jestli byla napálena, nebo to tehdy bylo vše legitimní.


Ve třinácté epizodě se dozvíte všechno, včetně toho kdo do AIC patří, jak vznikla, a jak proti ní Občanská osvobozenecká fronta povstala,“ vysvětluje tvůrce. „Ve třinácté epizodě se vyloží všechny karty. V druhé polovině série se neobjeví žádní utajovaní zrádci. Quantico už nebude hledat odpověď na otázku, kdo je terorista.“

Aby diváci nebyli tolik zmatení, scenáristé se rozhodli, že každý díl se bude odteď zaměřovat pouze na jeden aspekt teroristického útoku. Příští epizoda se zaměří výhradně na rukojmí. Na konci desátého dílu se záchranný tým chystal na jejich záchranu a sama za sebe je chtěla osvobodit i Alex. Spojí své síly dohromady? „Otázkou je, jestli se dostanou k rukojmím včas. Jejich životy jsou v ohrožení, v rukách bývalého náboráře FBI,“ řekl Safran v rozhovoru pro TV Guide. Co se týče časových rovin, v seriálu se zatím stále prolínají dvě, nicméně jak jsme již psali, v průběhu třináctého dílu přejde Quantico do jedné časové linky a podle Safrana tato epizoda představuje „nový začátek“.

Foto: ABC

Zdroj: The Hollywood Reporter, Entertainment We­ekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Reklama

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás