Quantico Do Quantica dorazí Anne Heche

Do Quantica dorazí Anne Heche

Do Quantica dorazí Anne Heche

Tvůrci podzimního hitu vytahují další trumf z rukávu. V seriálu přivítáme hostující hvězdu Anne Heche. A koho si tu zahraje?


13 0
22.10.2015

Anne Heche jsme naposledy mohli vidět v minisérii Dig, kde si zahrála šéfku pobočky FBI v Jeruzalémě. U FBI ale ještě chvíli zůstane, protože v Quanticu ji na podzim uvidíme v roli Dr. Susan Langdon, bývalé agentky FBI a soudní lékařky, aktuálně úspěšné spisovatelky. Do Quantica přijde vést seminář zaměřující se na problematiku sériových vrahů, jejich identifikace a způsobu, jak je dopadnout. Ale jak už je v této seriálové novince zvykem, i ona zřejmě před ostatními něco skrývá.

Diskuze /2

Nameless1

No jo, kostlivce ve skříni má každý, postavy v Quanticu mají akorát větší skříně :-)

webmaster
22.10.2015 | 15:29:59
Ptolemai

Tak na Anne se moc těším! :)

22.10.2015 | 17:20:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás