Quantico Seriál bude pokračovat v jedné dějové lince

Seriál bude pokračovat v jedné dějové lince

Seriál bude pokračovat v jedné dějové lince

Diváci, kterým Quantico motalo svými dvěma časovými rovinami hlavu, budou potěšeni. Tvůrce Josh Safran prozradil, že od března upustí seriál od formátu, na který navázal i po první sérii, a pojede už jen v jedné časové rovině.


9 4
15.1.2017

Ve čtrnáctém díle se rozloučíme s Farmou a děj seriálu se bude soustředit pouze na události po teroristickém útoku. Podle Safrana se to tak plánovalo už nějakou dobu: „Věděli jsme, že po přestávce pojedeme už pouze v jedné dějové lince. Řekli jsme si, že dvaadvacet epizod se tímto způsobem udržet nedá.“ Seriál tím také reaguje na ohlasy diváků po první řadě. Děj by teď měl být srozumitelnější.

Safran ještě prozradil, v jakém duchu se Quantico bude po zimní přestávce odvíjet:


Bude romantičtější. Ne ve stylu telenovely, ale spíš takové to ‚my proti světu.‘ Připadá mi teď víc jako celovečerní film.

Zdroj: TV Line

Diskuze /6

TOMASH

Stale neviem ci si to mam pustit. Spionazne serialy ma pritahuju, flas-forwardy a flashbacky a vymydlene a vycesane postavy v style teen serialov zas odpudzuju.

15.1.2017 | 11:20:53
LMDizajn

mne sa prave to na tom pačilo

15.1.2017 | 12:12:23
Lucifrid

Kruciš, zrovna ty flashbacky byly hodně zajímavé. Jen holt Amíci se nechytaj, tak se musí ustoupit průměrnému divákovi, aby stoupla sledovanost.

#6 TOMASH
webmaster
15.1.2017 | 12:14:50
Lex Luthor

Flashbacky v první řadě mi nedávali moc smysl, v druhé už byly lepší a srozumitelnější, uvidíme co udělá současný děj.

15.1.2017 | 12:55:08
A_V

Myslím, že bez další Flashbacků bude díra v ději.

15.1.2017 | 13:11:25
TOMASH

#3 Lucifrid: Ale som to schytal :)

15.1.2017 | 14:43:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás