Quantico Harry Doyle

Harry Doyle

Harry Doyle

Jeden z nejzáhadnějších nováčků na Farmě. Uhlazený drzoun.

Sezóny 1
2016 - 2017


Harry je Brit a po Simonu Asherovi další gay. V páté epizodě mu Alex s Ryanem prozradí, že pracují pro FBI a CIA. Ryan jim na oplátku řekne, že je špión pro MI6 a že jim dal do pokojů štěnice, protože se snaží zjistit, jaké je jejich poslání na Farmě. Na Den díkůvzdání jede Harry do Londýna, kde se setkává se svou spojkou Charlotte, aby ji informoval o své misi na Farmě.

Russell Tovey jako Harry Doyle. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ali246

Já ho žeru! :) I když je to ve skutečnosti fakt gay :-D

8.11.2016 | 10:59:23
Liss93

Allonso!

7.11.2016 | 21:41:42

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Druhá série

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Druhá série z pohledu tvůrce Joshe Safrana

Tvůrce Quantica Joshua Safran se v rozhovoru pro Hollywood Reporter ohlíží za druhou sérií a hovoří o tom, co by zpětně udělal jinak, jaký byl alternativní závěr, proč odchází ze seriálu a jakým směrem doufá, že se bude Quantico ubírat.

Nejlepší epizody

Třetí série

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Yasmine Al Massri a Pearl Thusi už v Quanticu neuvidíme

Třetí série se bude muset obejít hned bez dvou hereček, konkrétně Yasmine Al Massri, která ztvárňovala dvojčata Nímu a Rainu, a Pearl Thusi, jež se k hereckému ansámblu připojila ve druhé řadě.

Nejoblíbenější postavy

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nepřehlédněte

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Russell Tovey: Coming out byl pro mou kariéru přínosem

Herec Russell Tovey se rodičům se svou homosexuální orientací svěřil v 18 letech. V rozhovoru pro Entertainment Tonight mluví o tom, jaké je to hrát role gayů, v čem se liší natáčení Quantica od jiných seriálů, ve kterých hrál, a o svých nejnovějších projektech.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás