Revenge (Pomsta) Ďábelské duo Aiden & Victoria

Ďábelské duo Aiden & Victoria

Ďábelské duo Aiden & Victoria

Byli jsme v úžasu, když se na konci epizody S03E01 Fear v Graysonovic sídle objevil Aiden Mathis. Překvapení jsme nebyli jenom my, Victoria Grayson se nám pěkně vylekala. Aiden přišel s velmi šokujícím návrhem – chce spojit síly s královnou Victorii a je připraven eliminovat holku od vedle.. A co to Aidena vjelo? Nejdřív velká láska a teď zrada? Více se dozvíte uvnitř článku.


0 0
10.10.2013

Poprvé jsme se s Aiden Mathis setkali v S02E01 Destiny, kde nám byl představen jako dávný přítel Emily. Potom co mu, ale Emily zlomila srdce v S02E21 Truth Part 1, už se za přítele považovat nedá, nebo ano? Je jasné, že Aiden se vrátil s plánem, který zahrnuje i spolupráci s Victorii. Jsou schopni spojit se, a zničit tak Emily?

Před několika měsíci Barry mluvil o době, kdy jeho charakter bude „spát s nepřítelem“. Ale opravdu by mohli tihle dva spolu skončit v posteli? Odpovědi se nám dostalo od tvůrce Sunila Nayara. Podle něj nemáme moc předbíhat. Ačkoli Sunil připouští, že existuje mezi ďábelskou dvojcí „určité jiskření“, nemá nic romantického na programu. Oznámil pro TVLine.


Skutečnost, než začnou porážku, musí se Aiden prosadit jako cenný spojenec ledové královny. „Ona [Victoria] skutečně otestuje jeho loajalitu,“ říká Sunil.

Jste připraveni na Aiden & Victorii spojit své síly, nebo jste stále skeptičtí z tohoto páru? Řekněte nám vaše domněnky a názory níže!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Finále seriálu

10. května 2015 byla odvysílána poslední epizoda Emilyiny čtyřleté cesty za pomstou. Stanice ABC seriál ukončila po čtyřech sériích a celkově 89 epizodách.

Když vám všechno, co jste milovali, bylo ukradeno… někdo musí zaplatit.

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější díly seriálu

Toto není příběh o odpuštění

Thumbnail Play icon

Hlídejte si nás