A Series of Unfortunate Events
89/100 - 49×

A Series of Unfortunate Events

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným věcem.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
hrají
Neil Patrick Harris (Hrabě Olaf),
redaktoři
komcus, Byzon


Violet Baudelaire

Violet Baudelaire

Nejstarší z dětí Baudelairových.

Sezóny 1
2017 - 2017

Jako nejstarší z dětí dává Violet pozor na své mladší sourozence, Klause a Sunny, jak kdysi slíbila rodičům. Když se děti ocitnou v nouzi, sváže si vlasy stužkou a vždy vymyslí geniální řešení. Společně se svými sourozenci se snaží zjistit, co přesně se stalo jejich rodičům.

Poté, co Violet a její sourozenci zkazí Olafovi jeho divadelní hru a dostanou se z jeho péče, je panem Poe vozí k dalším opatrovníkům, nejprve ke strýčkovi Montymu, pak k tetě Josephine, oba však zemřou Olafovou rukou. Děti končí v Šťastné pile, kde je majitel nutí k tvrdé práci. Navíc jim jde po krku Olaf a jeho bývalá přítelkyně, doktorka Orwellová, která zhypontizuje Klause. Violet nakonec prolomí jeho i hypnózu ostatním zaměstnanců, doktorka Orwellová spadne do pece a Olaf raději opět prchá. Před odchodem se ještě dozví, že jejich rodiče kdysi zachránili obyvatelstvo Mizerova před strašlivým požárem. Violet, Klaus a Sunny jsou panem Poem odvezeni na akademii.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!