Sleepy Hollow (Ospalá díra) Ještě není všemu konec

Ještě není všemu konec

Ještě není všemu konec

Stanice seriálu nečekaně přiřknula čtvrtou řadu. Vzápětí jsme se ale ještě všichni doslechli, že ani ta nemusí být nutně poslední. Dočkáme se tak jednou i páté sezóny ve Sleepy Hollow?


18 2
18.5.2016

„Neoznamujeme, že se jedná o poslední řadu,“ pronesla výkonná ředitelka Dana Waldenová na prezentaci programové skladby stanice. „Upřímně řečeno si nejsme jisti, jestli už má přijít závěr či ne“. A to ani s přihlédnutím k onu závěrečnému zvratu? „K tomu konci nás vedla celá řada faktorů,“ prohlásila ohledně tragického skonu Abbie Millsové. „Nebylo to něco, co bychom zprvu chtěli udělat. Nakonec jsme se ale dostali do situace, kdy to rozhodnutí zkrátka padlo.“ Snaží se tak vlastně nepotvrzovat dosud ne zcela průkazné fámy o odchodu Nicole Beharie ze seriálu z vlastní vůle. Protože co to je příběh o Dvou svědcích bez jednoho z nich? A pak ještě dodala: „Ale nemyslíme, že by to mělo předznamenat konec celého seriálu.“ Naděje totiž umírá poslední.


I když prodloužení seriálu zvedlo vlnu nevole, ukázalo se také velké množství nadšených fanoušků, které potěšilo obnovení a také že se Tom Mison stane jádrem příběhu. Stanice seriálu velmi věří a nemá ho v tomto bodě potřebu ukončovat. Což jsou jistě pozitivní zprávy, pokud si seriál udrží své kvality. Vrátit by se měl opět na podzim s pravděpodobnými 13 epizodami. Ichabod Crane jako vůdce tajné vládní organizace lovící démonické nestvůry? A sám v honbě za nalezením inkarnace Druhého svědka? To by mohlo být docela poutavé. Třeba by se nám na scénu vrátil i Bezhlavý jezdec nebo třeba Nicholas Hawley, kapitána Irvinga už jsme asi oplakali. Tak teď ještě toho zajímavého nového záporáka…

A jaké jsou vaše pocity z téměř bezmezné podpory seriálu ze strany stanice? A máte své osobní návrhy co by nás mohlo čekat příště?

Diskuze /4

227petr

Skvělá zpráva :) Doufám tedy, že bude i 5. série. Kdyby se vrátili k 4 Jezdcům apokalypsy, bylo by to super.

webmaster
18.5.2016 | 19:20:27
matrix17

To je výborná zpráva. Už se těším. :)

redaktor
20.5.2016 | 20:32:01
lenacia

opravdu nikdy před tím se mi nestalo, že bych ve třetí sezóně mého oblíbeného seriálu seriál kompletně ostřihla v samotné polovině příběhu. A přesto se tak stalo. Celá třetí série se táhla, první dva díly ušly, ale absence prakticky všech postav z předchozích sérií a chaotická změna záporáků. Nejspíš i to způsobilo odchod Nicole Beharie ze seriálu. Škoda, přecijenom to byl jeden z opravdu dobrý seriálů, ale čtvrtou sérii již sledovat nebudu.

#4 Carnage
6.9.2016 | 3:42:10
Carnage

#3 lenacia: Souhlasím, třetí série to zabila taky jsem to nedokázal dokoukat. Byla vidět změna ve vyprávění a každej díl končil tak nějak vyřešeně místo toho aby se to rozprostřelo na více dílů, tuším že tu o tom byla kdysi novinka před třetí sérkou, že hlavouni si to tak přáli. Protože když k tomu přišel novej divák tak se v tom prej neorientoval. Velká škoda…

11.10.2016 | 23:23:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav