Sleepy Hollow (Ospalá díra) Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Už tento pátek zahájí již počtvrté seriál Sleepy Hollow hon na nadpřirozená monstra, tentokrát v nové sestavě. Co nás čeká v prvních epizodách?


11 0
3.1.2017

Ichabod a Jenny se pomalu začínají smiřovat s životem bez Abby. Když se Crane náhle ocitne v hlavním městě, musí uzavřít překvapivé partnerství ve snaze nalézt dalšího Svědka. Záhy však zjistí, že ve hře je větší zlo, než si vůbec dokázal představit.

Po velkém odhalení musí Ichabod a Jenny najít způsob, jak tyto obtížné zprávy sdělit Dianě. Mezitím tým zjistí, že v jejich novém případu je možná zapletena magie. Dokáže Crane odhalit Dianě pravdu o tom, co ví?


4×02 Jasně viditelné

Když se jeden z největších Ichabodových nepřátel vrací do Washingtonu ohrožovat bezpečí nejvyšších činitelů města, musí tým rychle přijít s řešením. Jakeovy znalosti podzemních tunelů konečně přijdou vhod a odkryjí tajemství z minulosti, které je dovede k odpovědím.

4×03 Hlavy státu

V úvodu čtvrté řady se dočkáme klasické seznamovačky Ichaboda s novým týmem a také skeptickou parťačkou. Ty dva bude spojovat jak nedávná ztráta vlastního parťáka, tak honba za hledáním pravdy. Dokáže ale Diana uvěřit Ichabodovi a začít věřit na „příšery a démony“? Ve třetí epizodě by se nám měl vrátit některý známý protivník. Bude to už Henry či Bezhlavý jezdec?

Navrátivší se Henry ještě Ichabodovi pěkně zatopí. Foto: FOX

Během čtvrté epizody by se nám s jistotou měl opět představit John Noble. Ichabod bude zajat a postaven před soud v 18. století. Zda se bude jednat o jakýsi vzpomínkový flashback, halucinaci či snový svět, na to si budeme muset počkat.

Těšíte se na návrat Sleepy Hollow? Slibujete si od nového zaměření i lepší příběh?

Diskuze /4

Venous4

hmm, vetsi zlo nez kdy predtim ? kdo by to cekal ze

3.1.2017 | 17:06:19
Milanko

doteraz nemozem skusnut tretiu seriu.

3.1.2017 | 17:34:40
Lex Luthor

těším se první polovina 3 série byla dobrá, Pandora vypouštěla ze své skříňky zlo a Ichabod a Abby bojovali každou epizdou s jejími monstry, zárověň byla vedlejší dějová linka s týmem B Jenny a Joe. Pak druhá polovina s příchodem zapomenutého boha už nebyla nic moc. Uvidíme, jaké zlo představí teď.

3.1.2017 | 17:48:42
ScaryX

Prosím bez odkazů na problémový obsah. Děkujeme :-)

webmaster
3.1.2017 | 18:09:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav