Sleepy Hollow (Ospalá díra) Jak dopadlo probuzení ze zimního spánku?

Jak dopadlo probuzení ze zimního spánku?

Jak dopadlo probuzení ze zimního spánku?

Ospalá díra se nám v novém roce vrátila s druhou polovinou své třetí řady. Jak se podařil start v novém vysílacím čase a jakou může seriál očekávat budoucnost?


12 0
7.2.2016

Kupodivu si i po změně vysílacího slotu a pár měsíční odmlce dokázal seriál udržet své publikum, ba dokonce navýšit. Oproti 2.8 mil. diváků a podílu sledovanost 0.8 % během minulé epizody a podzimního finále, se tenkrát vytáhl na 3.1 mil. diváků a 0.9 %. Vliv na výsledky pochopitelně má i o hodinu dřívější vysílání. Zatímco ve čtvrteční večer mohl seriál čerpat diváky z předchozího vysílaní oblíbených Sběratelů kostí, nyní bude moct vytvořit jakýsi tandem s Grimmem, který ho bude následovat, ovšem na jiné stanici. Oba seriály mají podobnou náplň příběhu a tak dozajista mohou sdílet i část diváckého publika. Pravdu ale odhalí až čas.

Co máme v planu do budoucna? Foto: FOX


Co se týká rozhodnutí ze strany vedení stanice FOX, ti by jistě rádi viděli alespoň ještě jednu sérii. Jak jsem zmiňoval v předchozím článku, seriál si vede velmi dobře v následném přehrání. Později si epizodu pustí skoro více diváků než samotnou premiéru. Roli tam ale zase hraje, že už není tak účinná reklama a je třeba hledat jiné zdroje zisku. Pokud si seriál udrží alespoň současné výsledky, naděje na další řadu by tady byla. Finální rozhodnutí ale můžeme opět očekávat až někdy po finále této řady.

Jak vidíte budoucnost Sleepy Hollow vy? Zaslouží si další řadu, přejete mu ji nebo už toho bude tak akorát dost? Neváhejte se svěřit v komentářích.

Diskuze /5

gladiator992

Tak 3 séria , je úplne iný šálok kávy , dúfam že sa udrží sledovanosťou.

7.2.2016 | 13:44:32
Ann Taylor

No rozhodně je to jiné. A když do „týmu“ přibrali teď nového člověka, mohlo by to mít nový náboj. Jenom to vážně chce zapracovat na epizodních zápletkách, třeba to minule s tím japonským zrcadlovým bylo vyloženě hloupý. Ne přímo zápletka, ale její vyřešení.

redaktor
7.2.2016 | 14:24:14
Samuel-El

Mne sa prvé dve série páčili veľmi, no táto 3 séria… neviem ako to povedať… myslím si skôr, že mali ostať pri téme peklo a 4 jazdcoch apokalypsy

7.2.2016 | 18:44:59
had-89

ja som to pár častí dozadu vzdal, kvalita išla neskutočne dole podla mňa… škoda…

7.2.2016 | 19:26:26
Maximiliancz

být američan tak jsem nehorázně šťastnej , že Grimma dávají hned po Sleepy Hollow :D oba serialy sleduju :D Musim uznat že na rozdíl od Grimma , je Sleepy Hollow čím dál tím lepší a lepší :D

8.2.2016 | 19:22:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav