Sleepy Hollow (Ospalá díra) O fanoušcích a třetí řadě

O fanoušcích a třetí řadě

O fanoušcích a třetí řadě

Už je to přes měsíc od finále druhé řady a pomalu dva týdny od oznámení o prodloužení. A tak se představitel Ichaboda Cranea, Tom Mison, rozhodl k těmto událostem také vyjádřit.


13 0
28.3.2015

Připomeňme si, že druhá řada to vůbec neměla lehké. Vzdálila se od té první a na divácké sledovanosti to bylo značně vidět. „Volba padla, byl udán směr, zkoumali jsme charakter postav a tak to bylo. Poznali jsme své hrdiny za jiných okolností a když nyní tyto okolnosti pominuly, můžeme je zase zkoumat z jiného úhlu, vydat se jinou cestou,“ pronesl Tom Mison pro server GiveMeMyRemote. Když byl osud seriálu poměrně nejistý, fanoušci ihned přiložili ruce k dílu. Zakládaly se petice a sociálními sítěmi trendovalo vytoužené #RenewSleepyHo­llow, které nakonec přineslo své ovoce. Takovéto věci samozřejmě lichotí hercově uchu. Dávají mu sílu dál pokračovat.


Jedna událost se však Misonovi navždy vryje do paměti. „Dejte mi nahého Timothyho Busfielda (Ben Franklin) jak pouští draka a budu šťastný člověk. Zkoumat Benjamina Franklina, to je radost.“ :-) Také doufá, že se ho více dočkáme i v následující řadě. „Měl bych jeden vytoužený nápad. Příběh z 18. století o tom, jak Ichabod, Jefferson a Franklin provedou loupež. Hlavně protože bych rád viděl Stevena Webera (Thomas Jefferson) a Tima Busfielda jak se spolu hašteří zatímco vykrádají ten sejf.“ Pro moderního Ichaboda má ovšem střídmější představy, „Myslím, že by měl konečně dostat tu motorku. Rád bych viděl nějaký Ichabbie-mobil, Abbie jak řídí motorku a Ichabod sedí v sajdkáře.“

Už se děly i větší podivnosti, ale myslím, že tuto představu s Tomem sdílíme snad všichni. Co říkáte?

Diskuze /4

Kimberlly

Na tej fotky vyzerá fakt skvelo! :)

#2 ScaryX
28.3.2015 | 18:13:49
ScaryX

#1 Kimberlly: Proto jsem ji tam dal. S krátkými vlasy vypadá snad ještě líp než s dlouhými a i s těmi vypadá perfektně :D Ale hlavně je to nezvyk.

webmaster
28.3.2015 | 18:18:41
fanta2pomeranc

Steven Weber jako Thomas Jefferson byl naprosto skvělý… Ještě mi chybí ale info ve stylu „Ano, vrátí se i Abraham…“. :)

3.4.2015 | 20:54:48
Ella91

Sympaťák, co víc dodat. :)

4.4.2015 | 23:28:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav