Sleepy Hollow (Ospalá díra) Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Orlando Jones promluvil o svém odchodu ze seriálu

Představitel kapitána Irvinga konečně otevřeně promluvil o důvodech svého odchodu ze seriálu. Co nám k tomu prozradil?


8 0
11.2.2016

Ztráta kapitána Irvinga mrzela všechny. Diváci tak přišli o oblíbenou postavu a tahouna seriálu. Dle jeho slov za tím stojí hlavně razantní změny v tvorbě nového příběhu, na které stanice přistoupila po nelichotivých výsledcích druhé řady. Že odstranění Bezhlavého jezdce a také Molocha byla kolosální chyba a seriálu to hodně ublížilo, si myslí nejeden z fanoušků. Jen si vzpomeňte na začátky seriálu, kdy ten prďáckej bezhlavej chlápek kropil ostatní samopalem nebo brokovnicí a hned na to zase stíhal hlavy sekyrou. Nebo to rozmazaný rohatý monstrum, které si vesele huhlalo divnou řečí. Kde jsou ty časy… A tohle všechno je bohužel nenávratně pryč a tak Frank Irving neměl už s kým bojoval. Orlando Jones by se ke své roli ale velice rád vrátil, i kdyby jen na krátké hostování. Jenže v odpovědích zmínil, že mu tvůrci sami naznačili, že v novém příběhu už pro kapitána Irvinga nebude místo. To sráží naše naděje na jeho návrat k bodu mrazu.

Nakonec si můžete pustit celé video s odpověďmi na fanouškovské dotazy. Za zmínku stojí už první otázka týkající se komedie Evoluce, ve které herec zazářil po boku dalších hvězd. A kdo by nechtěl pokračování této ztřeštěné komedie o mimozemské invazi s ještě více šampóny Head & Shoulders? Nebo příšer ještě více hlavatých a ramenatých, kdo ví…

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Ann Taylor

Ježiš Evoluce, to byla dokonalá volovina :D Nejlepší reklama na šampon, jakou kdo mohl vymyslet :D Ale to, že tam pro kapitána není místo, mi připadá jako oznámení, že už tam není místo pro nic, co se kdy týkalo jezdců. A to, že stačilo jenom říct abraka dabra a zavřít jezdce do truhly, mi přijde po dvou sériích bojů ujetý. Asi jako když se člověk s něčím rok moří, pak to odevzdá a zadavatel to hodí do koše, že už to nepotřebuje.

redaktor
11.2.2016 | 17:40:19
ScaryX

Přesně! Sleepy Hollow bez bezhlavého jezdce je jako Jeníček a Mařenka bez perníkové chaloupky.

webmaster
11.2.2016 | 18:20:48
Boudiccaw

souhlas :)

11.2.2016 | 18:28:37
lenacia

já už ty díly ani nedokázala dokoukat. Všechno je to takové utahané, nesmyslné… prostě mě poslední série zklamala natolik, že jsem se nakonec tak nějak přestala zajímat o to, zda vyšel nový díl.

11.3.2016 | 2:07:26
Mišutka

Ja si myslim, ze to nebylo az tak spatny a prece se jezdec nakonec v poslednim dile vratil. Akorat me mrzi ze abbi a joe zemreli :-( budou mi v tom serialu hodne chybet ale i tak se me ten serial chytl a libi se mi. Tak jsem zvedava kdy bude 4. serie :-)

5.5.2016 | 14:25:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav