Sleepy Hollow (Ospalá díra) Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.


6 15
10.5.2017

Svou první sérií bylo Sleepy Hollow zjevením i velkým hitem a Ichabod Crane se ihned stal miláčkem fanoušků. Od druhé řady však přišla studená sprcha a odliv diváků, podtržený odchodem hlavní hrdinky v závěru třetí série. Byť se aktuální řada pokusila o jakýsi restart příběhu a nalákání nových fanoušků, úspěch se bohužel nekonal.

Naše hrdiny další boj se zlem již nečeká. Foto: FOX


Jak na vás zapůsobila čtvrtá série ale i samotný seriál? Byli jste spokojeni s jeho zakončením?

Diskuze /8

227petr

Sice se z toho stal téměř seriál Librarians a je pravda, že bez Abby, Katriny a původních jezdců apokalypsy to už nebylo ono. Bylo hezké vidět ve 4. sérii všechny jezdce pohromadě, ale i tak… Ichabod bude rozhodně chybět.

webmaster
10.5.2017 | 17:32:10
Lex Luthor

Sleepy Hollow jsem měl rád, čtvrtá série byla fajn dobrý restart, škoda, že ho ukončili.

10.5.2017 | 20:11:07
AuroN

Ještě jsem to nedokoukal. Pořád ještě doufám ve kvalitní titulky. Tímto bych chtěl decentně šťouchnout překladatele, aby do toho praštili.

11.5.2017 | 22:14:22
matt44

malo to skoncit po 2 seriach :) povodny napad bol na 2 serie, zvysok uz len dotvarali pribeh a celkovo 3. a 4. seria uz boli nudne a tomuto rozhodnutiu sa vobec necudujem.

11.5.2017 | 22:14:49
OlafDark

Bavily mě všechny sezony, čtvrtou jsem teprve začal, takže uvidím s celkovým hodnocením, ale na postavu Ichaboda rozhodně nezapomenu.

webmaster
11.5.2017 | 23:02:29
Juggina

Konec se povedl. Aspoň to nějaké zakončení narozdíl od jiných seriálů mělo…A celkově fajn pokoukání…

17.5.2017 | 18:37:03
matrix17

Tak tohle zrušení mě trochu zamrzelo. Řekl bych, že tahle řada byla lepší než předchozí ale bohužel.

redaktor
18.5.2017 | 21:51:30
Amen666

Očekával jsem 7 sérií, vzhledem k opakovaní toho že svědci musí vytrpět 7 let nepřízně. Nicméně některé seriály jsou lepší ukončit když už docházejí nápady. Neřekl bych, že to byla špatná řada, ale vyloženě mi neseděla v duchu seriálu. Jelikož opět smíchaly strašně moc mytologii dohromady, aby z toho něco vytřískali. Nejdříve to vypadalo, že nám představili netradičního Ďábla v úloze Molocha, a potom vytáhnou z rukávu Lucifera a projdou se peklem. Ichabod mu prodá duši, aby zachránil situaci. Aby napravili, že udělali z malé holčičky svědka, tak se vrátí časem z budoucnosti, kde zlo zvítězilo. Cestování časem pomocí kouzel mi v tomto seriálu nikdy nepřišlo jako šťastné řešení. Přeci jen, že jsme se vraceli do minulostí pomocí flashbacků z Ichabodových vzpomínek bylo dobré. A i on sám byl skvělá postava, spolu s Abbie, tak trochu jsem čekal, když nám představili malou holku jako svědka, že se nějak vrátí a převezme tu úlohu na sebe. Crane vyleze z pekla s tím, že se zaprodal a nemá s tím žádný problém, to už trochu zavánělo naivitou scénáristů, že se z toho geniálně dokáží vypsat. Namyšlenost postavám v seriálu nad tím, že dokáží zvládnout cokoliv protože jsou chráněny plot armorem, nikdy nedodává na důvěryhodnosti. V ten moment jsem viděl, že pokud bude série pokračovat, bude se pravděpodobně nést v tomto duchu. Proto je možná dobře, že seriál končí. Rozhodně se nemá za co stydět. Raději ho vidím končit než čekat, že skončíme podobně jako u Supernaturals, kde se bude neustále recyklovat nápady, budou padat stále silnější karty v podobě padouchů. Nakonec by se i v seriálu objevil sám Bůh a všechny mrtvé postavy oživil, Ichaboda by vrátil zpátky do jeho času, aby mohl dožít svůj život s Catrinou. Je dobře, že to končí. Alespoň z toho nebude fraška.

29.5.2017 | 14:54:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav