Sleepy Hollow (Ospalá díra) Situace se přiostřuje

Situace se přiostřuje

Situace se přiostřuje

Loď před jejím možným potopením opouští výkonný producent a showrunner Mark Goffman, který měl na starost první dvě řady.


3 10
10.3.2015

Tato zpráva o odchodu jednoho z tvůrců nehraje seriálu zrovna do karet. Mark teď míří na stanici CBS, kde si pro nás dozajista připraví i další nové a zajímavé seriálové projekty. Na druhou stranu může nový producent přinést do seriálu čerstvý vzduch a pro třetí řadu příběh opět oživit či ozvláštnit. Každopádně jeho hledání je v plném proudu. A nám tak nezbývá než nadále doufat, že se najde nová krev vlévající energii do tohoto Ospalého městečka.

Diskuze /2

veverka-novakova

ne :( to je pěkně blbý :( jsem doufala že by konečně mohli začít natáčet :(

11.3.2015 | 15:54:32
Virus

No, nezní to zrovna dobře ale může to přispět i k nalezení lepší osoby co ten seriál obohatí. Nebo to bude začátek konce. To se časem dovíme. :)

13.3.2015 | 18:38:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav