Sleepy Hollow (Ospalá díra) Sleepy Hollow se dočká čtvrté řady

Sleepy Hollow se dočká čtvrté řady

Sleepy Hollow se dočká čtvrté řady

I přes slabší diváckou přízeň bude seriál pokračovat i příští sezónu, kdy Ichaboda Cranea čeká další nelehké soužení.


23 7
14.5.2016

Sleepy Hollow se už delší dobu potýká s úbytkem diváků. Tento fakt stanici FOX nejspíš nikterak nevadí, jelikož se seriál rozhodla znovu prodloužit. Ospalé městečko sice získávalo nepříliš lichotivá čísla premiérové sledovanosti, ale vedlo si dobře v následných přehráních a také při mezinárodním prodeji vysílacích práv, což je právě ta finanční stránka věci, která mohla rozhodnout. Pro novou řadu už je na stole několik scénářů, kudy se příběh může ubírat. Po událostech z posledního finále bude zajímavé sledovat, jakou cestu nakonec tvůrci zvolí.

Co asi čeká na Ichaboda a jeho nový tým? Foto: FOX


Pro novou sérii jsou nahlášeny návraty postav Ichaboda Crana, Jenny Millsové, Daniela Reynoldse a Sophie Fosterové. Naopak se celkem očekávaně nesetkáme s Abbie, mladým Corbinem, Pandorou ale ani Betsy Ross, což mě osobně trápí nejvíc. Duch Abbie prý ale bude jakýmsi způsobem stále přítomen. Zda bude tato série konečnou a kolik vlastně bude obsahovat epizod si prozatím nechávají tvůrci pro sebe. Sám doufám, že se ale seriál dočká důstojného zakončení.

Tohle partu už spolu bohužel nepotkáme. Foto: FOX

Představitelka Abbie, Nicole Beharie, se o ukončení své role prý pokoušela už dříve a tak jsme se její finální smrti mohli dočkat již v podzimním finále, kdy by dostala podstatně více na dramatičnosti. I její herecký kolega Tom Mison se už nějakou dobu snaží vyjednávat nižší herecké zatížení. Uvidíme, zda v nové řadě najde seriál tu správnou rovnováhu a zda se dočkáme více dějových linek ostatních postav.

Co na prodloužení seriálu říkáte vy? Těšíte se na další pokračování nebo vás už přešla chuť? A máte návrhy, kterému bohu či démonovi by mohli čelit tentokrát? Svěřte se v komentářích.

Diskuze /5

227petr

Super :)

webmaster
14.5.2016 | 14:55:17
buggy99

super už se těším

14.5.2016 | 20:09:33
ScaryX

Jestli bude nadcházející řada stejně tak dobrá jako ty první dvě, tak se těším taky. Jenž tomu moc nevěřím. Jiskra mezi Abbie a Ichabodem byla pro seriál stěžejní a tuhle sérii mi to dost chybělo. Otočka v ději by mohla být zajímavá, jenže když to předvedli tentokrát, tak se jim to moc nepovedlo (škrtnout bezhlavého jezdce ze seriálu podle pověsti o bezhlavém jezdci prostě není dobrý nápad), takže jim pochopitelně nevěřím.

webmaster
14.5.2016 | 21:35:54
komcus

Třetí sérku jsem po první epizodě vzdal, ale zkusím dát další řadě šanci. :)

webmaster
18.5.2016 | 20:33:28
Neznayu

1. série super, 2. o něco méně, 3. jsem cca v polovině přestala sledovat a teď se rozhodla jí dokoukat – hotovo. Bez Abbie se mi na 4. dívat nechce, nejsem ani zvědavá, ale asi tomu dám šanci a uvidím. :/

8.2.2017 | 21:15:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav