Sleepy Hollow (Ospalá díra) Bezhlavý jezdec

Bezhlavý jezdec

Bezhlavý jezdec

Nesmrtelný bezhlavý jezdec, který ve Sleepy Hollow rozpoutal krvavé řádění.

Sezóny 2
2013 - 2015


Odvěký Ichabodův nepřítel, který se s ním poprvé utkal na bojišti během války za nezávislost, kde také přišel o hlavu. Ichabod ho tak sice porazil, ale jen za cenu vlastního života. Teď o 250 let později se s nimi setkáváme znovu, protože byli oba prokleti temným kouzlem, které jim nedovolí v klidu spočinout. Historie se opakuje a jak se zdá se, tak jezdec bude mít tentokrát obrovskou výhodu. Neexistuje totiž způsob jak ukončit jeho krvavé řádění, protože je odolný vůči jakékoli zbrani. A aby toho neměli hlavní hrdinové málo, zjistí, že bezhlavý jezdec je zároveň jedním z jezdců apokalypsy a tím pádem hrozí zánik celého světa.

Ještě horší je poté zjištění, že bezhlavý jezdec je ve skutečnosti Abraham Van Brunt, Ichabodův dávný přítel a bývalý snoubenec jeho ženy Katriny.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Tvrdy pritivnik.

10.4.2017 | 15:17:23

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav