Sleepy Hollow (Ospalá díra) Dnešní díl 1x02 Blood Moon (CZ titulky)

Dnešní díl 1x02 Blood Moon (CZ titulky)

Dnešní díl 1x02 Blood Moon (CZ titulky)

V tomto díle se můžete těšit na to, jak se Ichabod a Abbie vyrovnají s příchodem čarodějnice do Sleepy Hollow. Pokud si chcete zkrátit čas při čekání na titulky, které jako vždy vyrábí překladatelská dílna hlawouna, doporučuji parádní článek o okultních symbolech, které se objevily v tomto seriálu. Případně si můžete poslechnout písničky, které v minulém díle zazněly (ty najdete v pravém boxíku dole). A nebo si pusťte ukázku z dnešní epizody, ve které Abbie a Ichabod řeší problémy profilování nadpřirozených bytostí.

2 0
24.9.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Kurd

Docela v pohodě epizoda, jenom té akce nějak malinko ubylo. Čekal jsem, že jim dá více zabrat, ale oni ji sfoukli jako svíčku.. nebo vlastně naopak :-)

#2 Marketka
24.9.2013 | 21:55:10
Marketka

#1 Kurd: Taky jsem čekala, že jakožto zasloužilá čarodějnice ukáže pár zajímavých triků.

Na druhou stranu, některé momenty byly výborné. „Co to máte s krkem?“ „To se těžko vysvětluje“ :-D přidám to do hlášek ze seriálu…

webmaster
24.9.2013 | 22:38:32
Tenebien

Ahoj, v obou dílech jsem našla pár nepřesností v titulcích, kam je mám případně napsat? :D Jinak mi ten druhý díl přišel dost děravý… tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet, zatím jsem trochu zklamaná, i postava Ichaboda by mohla být víc využitá…

#4 mauvais-ange
26.9.2013 | 22:52:13
mauvais-ange

#3 Tenebien: Napiš to do diskuze Titulky ;-)

27.9.2013 | 13:58:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav