Sleepy Hollow (Ospalá díra) Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Tři ukázky ze zítřejšího finále Sleepy Hollow

Zítra nás čeká dvouhodinové finále seriálu Sleepy Hollow a možná i díky této velkorysé stopáži uvolnili tvůrci hned tři ukázky. Jedna je humorná, druhá klasicky lekavá a ve třetí uvidíme, jak půjde do tuhého. Těšíte se?


2 0
20.1.2014

V první ukázce se Ichabod nejdříve rozčiluje na téma kapitalismus telefonních společností, abychom zjistili, že to s jeho výhradami proti novému modelu telefonu není tak žhavé.

Thumbnail Play icon

Ve druhé ukázce navštíví Abbie nečekaný host.


Thumbnail Play icon

Ve třetí, nejdelší ukázce, vidíme Abbie, Ichaboda a Henryho řešit situaci, do které se dostali, když se pokoušeli rušit klid mrtvého čaroděj. Obranný mechanismus, který měl zabránit vniknutí na místo jeho posledního odpočinku, zranil Henryho na ruce. Cílem naší trojky bylo získat z hrobu mapu vchodu do Očistce, kde by se Ichabod mohl znovu setkat se svou ženou Katrinou.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Ann Taylor

V tomhle seriálu mám docela problém rozumět Ichabodovi bez titulků, protože na jeho dvě stě let moje angličtina nestačí, ale stejně miluju, když má problém se současnou technikou :D

redaktor
20.1.2014 | 10:44:25
Kothy

Mam to podobne…

20.1.2014 | 10:52:26
Marketka

Taky miluju ty jeho trable se současnou technikou. Za titulky se omlouvám a doufám, že jsem to trochu kompenzovala tím, že jsem vytvořila titulky k tomu parádnímu filmovému traileru na finální epizodu :-)

webmaster
20.1.2014 | 22:24:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav