South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Závěrečná epizoda devatenácté sezóny dnes večer na Prima Comedy Central

Závěrečná epizoda devatenácté sezóny dnes večer na Prima Comedy Central

Devátá epizoda Pravda a reklama je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 konečně dočkáme závěrečné epizody devatenácté sezóny s názvem Spravedlnost korektního ředitele. Jak to celé dopadne?


3 0
7.6.2016

Kyle oznámí Cartmanovi, Stanovi, Kennymu a Buttersovi, že Jimmy je mrtev. Leslie mu napovídala, že to udělal ředitel. Kyle obvinil Randyho, že v tom jede společně s ředitelem. Kyle ostatní kluky nabádá k pořízení zbraní. Randy odejde od večeře a v garáži se sejde s Garrisonem, Victorii a Citlyn Jenner a zkoumají ředitelův harddisk. Jimmyho hlídá Nathan se svou přítelkyní Classi. Stan v garáži najde tátu s ostatními a po potyčce se zbraněmi si vše vysvětlí. Ředitel se dostane na palubu letadlové lodi. Na loď volá Barack Obama a žádá o ředitelovo propuštění. Ten, kdo volá, není Barack, ale Leslie. Všichni vlastní zbraně a tasí je proti sobě. Leslie přesvědčí Kyla, aby řečnil před lidmi o činech ředitele, které zjistil. Nathan ukazuje Jimmymu vydání školních novin s tragédií na titulní straně, která se má na přehlídce stát. Přehlídka zbraní vypadá jako přehlídka psů. Na přehlídce se objeví Randy se všemi, kteří mu pomáhají. Do sálu vstoupí Kyle s Lesli a následně Barbrady s Jimmym a Classi. Všichni na sebe míří zbraněmi a zjišťují, že Leslie je reklamou. Nikdo neví, kdo je živá bytost, a kdo je reklama. Ředitel nakonec Leslie zabije. Když se všichni obyvatelé South Parku vrátí do ShiTPA, křičí před Whole Foods Marketem, že ví o problémech, které s výstavbou obchodu přišly. Obchod se vytrhne ze země a odletí pryč. Ředitel se nechá slyšet, že ve své protireklamní činnosti chce pokračovat a bude chránit South Park.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !