South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Zdolejte víkendový maraton v městečku South Park s Prima Comedy Central

Zdolejte víkendový maraton v městečku South Park s Prima Comedy Central

V Americe právě začala 20. sezóna a před tím, než se nové sezóny dočkáme v češtině, si televizní stanice Prima Comedy Central pro nespavce a noční ptáky připravila půlnoční maratony posledních sezón. Tento víkend můžeme očekávat maraton 19. sezóny.


3 0
15.9.2016

Samotný seriál není třeba dlouze představovat. Tento druhý nejdéle vysílaný animovaný seriál si dlouhodobě bere na paškál aktuální témata a bez zábran, nekorektně a extrémně vulgárně je glosuje. Právem ho někteří označují nálepkou nejsprostší seriál na televizním nebi, protože tihle osmiletí týpci si do pusy fakt nevidí a jejich vyjadřování nezná hranic.

(Cartman jako kritik jídel. Foto: Prima Comedy Central)


Poslední zatím dostupná řada toho má rozhodně hodně co nabídnout i po tematické stránce – od politické (ne)korektnosti, přes genderové problémy a práva LGBT komunity až po migranty a uprchlíky. Tvůrci Trey Parker a Matt Stone se obují také do samozvaných kritiků jídel, pokryteckých pokrokářů, obézních dětí i charitativních spolků pro hladovějící. Autoři si ale ze zmíněných problémů nebo společenských fenoménů jen nestřílí, snaží se o nich také uvažovat. Promyšlenost je ostatně to, co South Park dělá už více než dvě dekády tak geniálním. Ve víkendovém maratonu se objeví i známé tváře jako Steven Segal či Barack Obama a možná přijde i Donald Trump.

Maraton vždy pěti dílů za sebou mohou fanoušci South Parku sledovat již tuto sobotu a neděli po půlnoci. Celý program maratonu je k dispozici na www.primacomedycentral.cz.

Diskuze /1

Mimamoru

Bude vzhled? Když je to už ta 20. řada? :D

redaktor
15.9.2016 | 20:06:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !