South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Další díl South Parku s názvem Fort Collins na Prima Comedy Central

Další díl South Parku s názvem Fort Collins na Prima Comedy Central

Trollové mají svou první oběť, začlěněnky se vydávají na cestu a pan Garrison má poslední projev. Smyčka se začíná utahovat. Je tu nový díl South Parku s názvem Fort Collins.


3 0
1.11.2016

Po úspěšném útoku na Dánsko, který trollové spáchali v minulém díle, je čas to oslavit. Dildo Pytlík přivede bandu trollu k Broflovkým. Jenže párty neskončí tak, jak si představoval.

Heidi a Cartman na stopě LovceCour42. Heidi zjistila, že to je rodič některého z žáků, jenže pátrání před svým odchodem ze sociálních sítí nedotáhla do konce. Její metody však převezmou Dánové a spustí beta verzi svých webových stránek na odhalování trollů. Fort Collins je první místo, kde svůj plán převedou do skutečnosti – způsobí tím apokalypsu?


Thumbnail Play icon

Kyle upozorní Cartmana, že až se rozjede dánský projekt na plno, odhalí nejen LovceCour, ale třeba i Cartmanovu špatnou historii na internetu, která by se třeba mohla donést až k Heidi.

Strach má i Gerard prosí Dilda Pytlíka o pomoc, ten ho však odmítne stejně, jako Gerald předtím odmítl jeho přátelství. Randy a pan Garrison se snaží zničit začlěněnky, které způsobují voličskou podporu pana Garrisona. Jedinou možností, jak nebýt novým americkým prezidentem, je, aby pan Garrison přednesl svůj poslední projev od srdce. Jenže začleněnky jeho záměr nebýt novým americkým prezidentem stále sabotují.

Jak si představuje Cartman ideální svět na Marsu? Co má společného Hillary Clinton a LovecCour42 a jak dopadají trollové, když si hrají s ohněm? Sledujte v úterý ve 22:30 Prima Comedy Central šestou epizodu Fort Collins a dozvíte se víc.

(Cartman a jeho představa o osidlování Marsu. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !