South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Devátá epizoda Pravda a reklama dnes večer na Prima Comedy Central

Devátá epizoda Pravda a reklama dnes večer na Prima Comedy Central

Osmá epizoda Sponzorovaný obsah je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme už předposlední epizody s názvem Pravda a reklama, v níž se pomalu blížíme do finále a velkého odhalení.


1 0
31.5.2016

Kyle pozván do kanceláře a zjišťuje, že ředitel s kumpány z bratrství drží hladovku, protože požadují, aby lidé ze zastupitelstva rezignovali. Měl totiž problém s Jimmym a s Leslie, kteří zrovna chybí ve škole. Kyle byl také proti MMK, ale jediný nezmizel. Jimmy vysvětluj, jak se reklama vyvíjí v průběhu času a stává se chytřejší a vlezlejší. Objasňuje, že reklama začíná mít lidskou podobu a Leslie je jednou z nich. Z tiskové základny vyplouvají informace o tom, jak je možné manipulovat nejen s Leslie, ale se všemi lidmi. Kyle do školy přinese novinový výstřižek, ve které se píše o tom, že Jimmy a Leslie byli za odměnu posláni na Disney plavbu. Jimmyh v novinách zastupuje Nathan, který hloupě mluví a kouká na reklamní sdělení. Pan Garrison, Caitlyn Jenner a Victorie jdou v převlečení do Whole Foods Marketu. Garrison je v šoku z toho, co se ve městě děje. Jimmy se snaží vyslýchat Leslie, aby od ní dostal potřebné informace. Stan, Kyle, Cartman a Butters se tomu snaží přijít na kloub a prohledávají novinové články na internetu. Nechají se oklamat reklamou, jdou na zmrzlinu a zanechají pátrání. Randy přepaden Garrisonem, Jennerem a Victorii. Randy se probudí v motelu a trojice v převlečení mu vysvětluje, co se děje v USA. Jimmy stále vyslýchá Leslie. Když se Leslie chystá říct něco důležitého, novinářům na obrazovkách vyskočí reklama a v tom mezičase Leslie žádá Jimmyho o pomoc při útěku. Při útěku po nich má začít střílet důstojník Barbrady, ale ten jim místo toho pomůže utéct a postřelí novináře. Jimmymu a Leslie se podaří dostat do redakce školních novin. Jimmy chce do novin dát pravdu o reklamě, ale Leslie je jednou z agentů, stejně jako Nathan a zneškodní Jimmyho. Jenner, Victorie, Garrson a Randy se dostanou do domu bratrství a najdu počítač, kde vidí reklamu, která je také odvede od práce a skončí v obchodě. Leslie požádá o pomoc Kylea.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central a podívejte se, jak reklamy ovlivňují nás život, aniž bychom to věděli, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat závěrečnou epizodu Spravedlnost korektního ředitele.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !