South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


„Ježíši!“ zní v Městečku South Park na Prima Comedy Central

„Ježíši!“ zní v Městečku South Park na Prima Comedy Central

Donald Trump v USA vyhrál prezidentské volby, pan Garrison zabodoval také. Gerald jede do Dánska a Cartman plánuje cestu na Mars. To je další díl Městečka South Park s názvem Ježíši!


5 0
14.11.2016

Stejně jako byla většina lidí šokovaná vítězstvím Donalda Trumpa v prezidentských volbách, tak i podobné reakce zažívají obyvatelé Městečka South Park při zvolení pana Garrisona. Nejvíce šokovaný je Randy Mrash , který se za panem Garrisonem vzápětí vydává. Najde pana Garrisona úplně pod vlivem začleněnek.

Ve Fort Collins pokračuje apokalypsa – vraždy, sebevraždy a rozvody. Pro Geralda si mezitím přijedou tajní agenti. Přestože to vypadá, že tentokrát spadla klec i LovceCour42, Gerald je zavezen pod most, kde na něj čeká Hillary Clinton, která mu svěří supertajný státní úkol – úplně jak pro Jamese Bonda! Gerald se vydává pod tajnou identitou do Dánska, aby ukradl informace ve společnosti na odhalování trollů. Jenže se tam potká s Dildo Pytlíkem a s ostatními trolly.


Cartman také bojí odhalení své internetové historie, a tak žádá Butterse o pomoc. Nepochodí. Proto chce odletět na Mars, kde žádná wi-fi není. Mezitím Korektní ředitel učiní poslední pokus o mír mezi holkami a kluky – Bill Clinton a Bill Cosby představí nový klub gentlemanů. Bill Clinton dokonce bude mít rozhovor s Buttersem, aby zastavil jeho kampaň Péra ven!

Thumbnail Play icon

Matt Stone a Trey Parker věřili, že volby vyhraje Hillary Clinton, proto po Trumpově vítězství museli tento díl za minutu dvanáct předělat, změnili i název. Původně se tento díl měl jmenovat The very first gentelman, na Oh jeez (Ježíši!) byl přejmenovaný ve středu ráno.

Jak to Cartman s Heidi zařídí, aby se dostali na Mars, který díl Star Wars je nejlepší a co se Geraldovi stane v Dánsku? Sledujte v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central nejnovější epizodu Ježíši a podívejte se, jak si tvůrci poradili s výsledkem voleb prezidenta USA.

(Tvůrci si poradili i s výsledky amerických prezidentských voleb. Foto: Comedy Central)

Diskuze /4

myrdin

Rad bych videl tu puvodni verzi kde vyhrala Clinton

#2 Alenn
14.11.2016 | 21:48:12
Alenn

#1 myrdin: já myslel, že udělali dvě verze xD

14.11.2016 | 21:53:33
myrdin

To prave nevim, cela soucasna serie smerovala k vitezstvi clinton, i nazev byl prizpusoben jejimu vitezstvi, sledoval jsem jejich web jak se s tim vyporadaji a par hodin pred vysilanim stahli i promo

14.11.2016 | 22:02:57
wishmasterX

No já nevím, ale v minulé epizodě mu přece říkali, že se těch voleb nemusí bát, že když odstoupím tak oni si tam stejně dosadí někoho podobného … :-D Navíc, stačí si vzpomenout na díl Obama Wins Again …

16.11.2016 | 1:48:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !