South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe v South Parku na Prima Comedy Central

Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe v South Parku na Prima Comedy Central

Dvacátá série finišuje. Budou všichni žít a trollovat šťastně až do smrti? Sledujte v úterý na Prima Comedy Central desátý díl nejnovější série Městečka South Park s názvem Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe.


5 0
20.12.2016

Ve SpaceX sestrojují zdroj pro pohon rakety na Mars podle Heidiina plánu. Cartman se mezitím podělí o svou vizi života na Marsu s Elonem Muskem. Podle Cartmana jsou ženy chytré a vtipné a muže potřebují jen k výrobě semene. Podle toho to ženy na Marsu zařídí.

Kyle se zatím snaží zachránit reputaci rodiny Broflovských, dokud je Sheila zavřená ve spíži. Trolluje jménem LovceCour spolu s ostatními spolužáky. Skutečný LovecCour mezitím uteče ze zamčené kanceláře, Sheila uteče ze spíže, a pak uteče i Kyle s Ikem z domu. Sheila hledá chlapce u Laury Truckerové. Trollstop už funguje a Laura už stihla prověřit svého manžela. Sheila prověří pomocí Trollstopu Ikea. Zjistí, že on není LovecCour.


Thumbnail Play icon

V Pentagonu si mezitím americká vláda v čele s prezidentem Garrisonem uvědomí, že jediný způsob, jak zastavit Společnost na odhalování trollů, je celosvětové přetížení internetu. V tom případě se všechno restartuje včetně internetové historie. Gerald se mezitím snaží díky svému útěku odstavit servery shozením hlavního jističe serveru.

Sheila kromě Ikea zkusí vyhledat i Geraldovo jméno, než se však stránka načte, servery vypadnou, Lennart Bedrager zemře a SpaceX vybuchne. A pak už je vše tak, jak má být.

Jak vypadá život na Marsu v Cartmanově vizi? Přestěhuje se konečně prezident Garrison do Oválné pracovny a jaký bude první mail na novém obnoveném internetu? Sledujte více dnes ve 22:30 v závěrečné epizodě Konec příběhů na pokračování tak, jak je známe na Prima Comedy Central.

(Cartman se ze zastánce cesty na Mars stává jejím odpůrcem. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !