South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Patá epizoda Bezpečná zóna dnes večer na Prima Comedy Central

Patá epizoda Bezpečná zóna dnes večer na Prima Comedy Central

Čtvrtá epizoda Kritik restaurací je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již páté epizody s názvem Bezpečná zóna, v níž se objeví herec Steven Seagal jako zastánce obézních šikanovaných dětí. První polovina devatenácté sezóny v češtině tak bude za námi.


1 1
3.5.2016

Cartman má sezení s ředitelem, protože se mu ostatní děti smějí, že je tlustý. Cartman byl v šatně, když za ním kluci přišli. Byl jenom ve spodním prádle a cítil se okouzlující, tak je požádal, zdali by ho nevyfotil. Doma se rozhodl, že si tu fotku dá na YELP. Když se ráno podíval na Twitter, měl u fotky spousty komentářů, že není namakaný, ale že je tlustý a nadávali mu. Ředitel se postavil na jeho stranu a řekl, že by nikdo neměl být takhle zesměšňován. V obchodě dojde k potyčce mezi Randym prodavačem. Randy nechce přispět na hladovějící děti, tak ho prodavač šikanuje. To vygraduje až k tomu, že dětem dolar přispěje, ale i přesto ho dál šikanuje. Randyho to dožene až k tomu, že se podílí na reklamě na podporu hladovějících dětí. Ředitel si do kanceláře pozve Kylea požádá ho, aby spravoval Cartmanovy účty na sociálních sítích a nechával tam pouze pozitivní komentáře. Kyle to odmítne stejně jako Wendy, ale Butters to vezme. V tělocvičně na obranu Cartmana ředitel uspořádá osvětu o šikaně, kterou vede Steven Seagal. Sám má se šikanou své zkušenosti, a jelikož to těžce nese, ředitel mu doporučí Kyla, který pro něho bude z jeho účtů na sociálních sítích vybírat také pouze pozitivní komentáře. Butters promazává negativní komentáře na spoustě účtů lidí, až z toho dostane halucinace. Je pořádána charitativní večeře, kde vystupuje americká modelka Gigi Hadid, kde se stane ještě spousta zajímavých zvratů.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat již šestou epizodu S19E06 Tweek a Craig, která se bude věnovat lásce mezi stejným pohlavím.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !