South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Prima Comedy Central v úterý jen Pro zvané!

Prima Comedy Central v úterý jen Pro zvané!

Pan Garrison změní image, Butters chce s Cartmanem a Heidi také letět na Mars a začleněnky ovládnou Oválnou pracovnu. To je nový díl Městečka South Park s názvem Jen pro zvané na Prima Comedy Central.


5 0
6.12.2016

Pan Garrison rapidně změní image – blonďatá patka ve stylu Donalda Trumpa mluví za vše. Navštíví Korektního ředitele, který nevěřil v jeho úspěch, překvapí i další obyvatelé městečka. Jenže Dánsko připravuje svůj projekt ve Společnosti na odhalování trollů a je ohrožená i státní bezpečnost. Prezident Garrison musí v Pentagonu řešit svůj první problém. Dokonce i Boris Johnson ho varuje před vlivem začleněnek. Mezitím však tyhle fialové plody obsadí Bílý dům ve snaze přinést zpět „pravé Stromtoopery“.

Heidi a Cartman čekají frontu na lístek na Mars, kde je docela nával. Tam se k nim připojí i Butters, který dospěl k závěru, že holky jsou vtipný. Raketa na Mars má však zpoždění – několikaleté.


Thumbnail Play icon

Gerald v Dánsku dostane mobilní telefon, aby si zavolal o pomoc – jenže z toho plyne, že bude muset přiznat, kdo je LovecCour42. Gerald volá Ikeovi a instruuje ho, jak má dál pokračovat v trollovaní místo něj. Jenže Ike není Gerald a nechá se nachytat Sheilou, která za to Ikea potrestá. Když Kyle přijde domů a zjistí, že Ike je údajně internetový troll, rázem mu všechno dojde.

Jak Cartman příjme Buttersovu přítomnost ve frontě na Mars, co udělá Kyle, když zjistí pravdu o LovciCour, a čím šokuje prezident Garrison? Sledujte v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central osmou epizodu Jen pro zvané a dozvíte se více.

(Heidi s Cartmanem ve spaceX. Foto: Comedy Central)

Diskuze /3

ThomasWayne

Zaclenenky se to preklada?? To je hodne free prelozeni teda z memberies :D

#2 kaailik
7.12.2016 | 1:22:33
kaailik

#1 ThomasWayne: To je oficiální překlad televize. Mně se víc líbej teda moje „nostalgický bobule“ :), ale to je asi moc dlouhý na to, aby to dabér stihl říct, takže asi zvolili něco, co bude tak nějak dávat smysl a co půjde lehce do úst.

webmaster
7.12.2016 | 16:50:21
Kvitovka

Nostalgičky

8.12.2016 | 18:18:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !