South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Šestá epizoda Tweek a Craig dnes večer na Prima Comedy Central

Šestá epizoda Tweek a Craig dnes večer na Prima Comedy Central

Pátá epizoda Bezpečná zóna je za námi, dnes večer se na Prima Comedy Central ve 22:30 dočkáme již šesté epizody s názvem Tweek a Craig, v níž se autoři zaobírají láskou mezi mužským pohlavím a japonskou mangou.


2 0
10.5.2016

Ředitel s Wendy se rozhodnou seznámit studenty s asijským uměním z důvodu zvyšujícího se příchodu asijských studentů. Zobrazené obrázky při přednášce jsou manga stylu, zobrazující homosexuály. Ředitel si do kanceláře pozve Tweeka a Craiga, aby s nimi řešil homosexualitu, i přesto, že mu oba tvrdí, že homosexuálové nejsou. Stan si povídá se svým tátou Randym výjevu homosexuality v yaoi umění. Randy o tomto tématu moc neví, ale jelikož chce synovi pomoct, řekne mu, že Asiaté mají právo rozhodnout o tom, kdo homosexuálem bude. Thomas Craigovi blahopřeje, že je gayem. Tweekovi rodiče také přijmou jeho homosexualitu­.V noci ve spánku Craiga navštíví Amor, který střelí šíp lásky. Stejně tak navštíví Cartmana, který Amora odmítne. Napětí mezi Tweekem a Craigm roste, poperou se a skončí u ředitele. Randy volá čínskému prezidentovi, aby mu vysvětlil pojetí umění yaomi, ale ten se rozzlobí, že není Japonec, ale Číňan. Craig přesvěčí Tweeka a oznámí všem, že jsou gayové a uspořádají falešný rozchod, aby měli od homosexuality pokoj. Tweek se jednáním nechá unést a před ostatními vypadá, že mu Craig hrozně ublížil. Craig se tím stane neoblíbený. Cartmen se v gaybaru setká s Amorem, který mu slíbí pomoc, aby vše bylo jako dřív, ale jen pod podmínku, že si s ním musí dát Cartmen rande. Tweek se Craigovi omluví a chce, aby to spolu nakonec ještě zkusili, aby se vylepšila Craigova reputace před ostatními. Cartmen musí jít na slíbené rande, při kterém ho načape jeho máma.

Nalaďte si tedy dnes ve 22:30 Prima Comedy Central, příští týden opět ve stejném čase můžeme očekávat již sedmou epizodu Darebáci Ninjové která se bude věnovat problematice Islámskému státu.


Thumbnail Play icon

(Cartman a jeho milovaný Amorek, zdroj Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !