South Park (Městečko South Park)
95/100 - 148×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Velký Blb a Dánové zítra na Prima Comedy Central

Velký Blb a Dánové zítra na Prima Comedy Central

Pan Garisson definitivně nechce být prezidentem a dělá pro to vše, co může. Heidi s Cartmanem se snaží usmířit kluky a holky a trollové útočí na Dánsko. To vše uvidíte v páté epizodě s názvem Velký Blb a Dánové seriálu South Park na Prima Comedy Central.


3 0
24.10.2016

Pan Garisson se stále zoufale snaží najít cestu, jak se vyhnout zodpovědnostem prezidenta. Řešení je jednoduché – veškerou svou energii soustředí na urážení žen. Jenže to není tak jednoduché, říct, že nechce být prezidentem. Jeho podporovatelé a lídři kampaně zvrátí i jeho pokus stát se znovu učitelem. Pak pan Garrison potká Randyho a jeho začleněnky a náhle mu dojde příčina jeho úspěchu.

Na trollí frontě mezitím Dánsko žádá veřejnost o finanční podporu, pro společnost na odhalování trollů. Trollové v čele s LovcemCour vymýšlí protiútok.


Thumbnail Play icon

Na základce v South Parku stále pokračuje boj mezi holkami a kluky. Heidi přijde s nápadem, že je třeba podpořit Dánsko a že jedině odhalení internetových trollů usmíří holky a kluky. Snaží se sjednotit školu tím, že všichni společně prodávají dánské pečivo. Samozřejmě za velké podpory Erica Cartmana – oba dva jsou tak zamilovaní, až to přináší kontroverzní reakce.

Trollové v čele s LovcemCour podniknou útok na Dánsko a to jejich následkem opustí sociální sítě. To zapříčiní nezdar s dánskou sbírkou v South Parku. Heidi s Cartmenem to nevzdávají, do Dánska posílají VHS s nabídkou pomoci.

Co má společného J.J. Abrams a pan Garisson? Jak to vypadá, když se Velký Blb nechce stát prezidentem a co vede Geralda k hejtění na sociálních sítích? To vše a mnohem více se dozvíte v epizodě Velký Blb a Dánové v úterý ve 22:30 na Prima Comedy Central.

(Pan Garrison jako Donald Trump. Foto: Comedy Central)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !