South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


Vydání hry South Park: The Fractured But Whole se přesouvá na začátek roku 2017

Vydání hry South Park: The Fractured But Whole se přesouvá na začátek roku 2017

Špatná zpráva pro všechny fanoušky, kteří netrpělivě čekají na hru South Park: The Fractured But Whole. Původně hra měla vyjít 17. prosince, to se ovšem nyní mění a hry se dočkáme někdy počátkem roku 2017.


2 1
18.9.2016

Ona je to ve finále nejspíše dobrá zpráva, protože Matt Stone a Trey Parker jasně zdůrazňovali, že ze hry chtějí dostat to nejlepší a fanouškům chtějí poskytnout ten nejlepší možný herní zážitek.

První herní trailer vyšel už v červnu a tvůrci ukázali, v jakém duchu se pokračování hry South Park: Stick of Truth z roku 2014. Tentokrát půjde o parodii na filmy od Marvelu a DC Comics. Doufejme tedy, že se posunuté datum vydání vyplatí.

Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

Diskuze /1

ZLORDY

To je sice hezký, ale co budu pařit o Vánocích? :D

22.9.2016 | 16:01:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !