South Park (Městečko South Park)
95/100 - 149×

South Park(Městečko South Park)

Osmiletí kluci Stan, Kyle, Eric a Kenny a jejich drsné, přesto humorné příběhy z městečka South Park. Seriál, který vás donutí se smát, červenat i zamýšlet nad světem.

USA | 1997 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | Comedy Central | 20 minut
hrají
Trey Parker (Stan Marsh), Trey Parker (Randy Mrash), Matt Stone (Butters Stotch), Matt Stone (Kyle Broflovski), Matt Stone (Kenny McCormick), Trey Parker (Eric Cartman), Matt Stone (Gerald Broflovski), Matt Stone (Ježíš), Trey Parker (Mr. Mackey), Trey Parker (Timmy Burch),


První upoutávka dvacáté sezóny South Parku nabízí předělávku americké hymny

První upoutávka dvacáté sezóny South Parku nabízí předělávku americké hymny

Tento týden nás čeká premiéra kulaté dvacáté sezóny South Parku, doposud vše bylo zahaleno tajemstvím, ale nyní tu máme první ukázku.


4 0
13.9.2016

Abychom byli trochu v obraze, Colin Kaepernick je hráč amerického fotbalu, který se nedávno odmítl na protest vůči nespravedlivému chování policistů vůči minoritám postavit, když hrála americká hymna. Vysloužil si tím i kritiku Donalda Trumpa, který řekl, že by si měl najít jinou zemi, která by mu vyhovovala, a dodal, že takovou zemi vlastně najít nemůže. Krom Trumpa si vysloužil kritiku i od ostatních osob. Článek, který se této aféře věnuje, najdete na Rozhlas.cz.

Vypadá to, že první epizoda, která dostala název Member Berries, bude vycházet z tohoto motivu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

miravlak

:D :D :D

15.9.2016 | 10:26:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !