Star Trek: Discovery
0/100 - 0×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise. Nový seriál Star Trek: Discovery uvede v USA CBS All Acces 25. září.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut


Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

Sonequa Martin-Green promluvila o své roli

V seriálu Star Trek: Discovery ztvární herečka Sonequa Martin-Green hlavní postavu prvního důstojníka Michael Burnhamové. Trailer dal fanouškům spoustu nápověd, jakým směrem se seriál bude ubírat, ale taky spoustu otazníků. A Sonequa nám poodhalila pozadí své postavy.


8 0
22.6.2017

Jak naznačoval trailer, Michael Burnhamová má vulkánskou minulost. Nicméně z traileru není zcela jasné, zda z Vulkánu pochází či je člověk. Herečka prozradila, že její postava je lidská, ale že byla prvním člověkem, který v dětství dostal vulkánské vzdělání a v dospělosti studoval na Vulkánské vědecké akademii. První důstojník U.S.S. Discovery má také blízký vztah se Sarekem, Spockovým otcem, a na lodi slouží ve své funkci už sedm let.

(Foto: CBS)


Postava Michael Burnhamové řeší vnitřní konflikt, kým je a kým se zdá být, a seriál nás bude provázet na její cestě sebepoznání a uvědomění si toho, co to znamená být naživu, být člověkem a důstojníkem Hvězdné flotily, co to znamená být hrdinou.

(Foto: CBS)

Producenti měli s obsazením této role nějakou dobu potíže, jelikož Michael Burnhamová je postavou, která je zároveň emotivní, ale i logická. Většina herců ji ztvárňovala buď příliš nelidsky, až roboticky, nebo příliš plnou emocí. Sonequa Martin-Green ale dokázala vyjádřit obojí, být zároveň vulkánsky chladná a přesto dát najevo své lidské emoce, a tak může divákům nabídnout postavu, se kterou se budou moci ztotožnit, jak řekla Sonequa, protože každý v sobě máme nějaký vnitřní konflikt, se kterým se potýkáme.

Sonequa Martin-Green je známá především ze seriálů Once Upon a Time a The Walking Dead, ale zahrála si i ve filmech, např. Not Quite Right a Toe to Toe.

Diskuze /3

Lex Luthor

Seriál Star Trek Enterprise ukázal velvyslance Sovala, myslel jsem, že to je Spockův otec.

#2 spockedscully
22.6.2017 | 11:53:13
spockedscully

#1 Lex Luthor: V TOSce a navazujících filmech je Spockovým otcem Sarek.

#3 Lex Luthor
webmaster
22.6.2017 | 12:18:06
Lex Luthor

#2 spockedscully: Ok nevíš jestli bude Discovery navazovat na Enterprise NX01 s Archerem

22.6.2017 | 18:11:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !