Star Trek: Discovery
0/100 - 0×

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise. Nový seriál Star Trek: Discovery uvede v USA CBS All Acces 25. září.

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut


Údajně se pracuje na seriálu o Khanovi

Údajně se pracuje na seriálu o Khanovi

Seriál Star Trek: Discovery ještě ani nespatřil své světlo světa, ale už nyní se hovoří o novém Star Trek seriálu. Ten by se měl údajně soustředit na legendárního Khana, jednoho z nejznámějších záporáků celého Star Treku. Byli byste pro, aby takovýto seriál vznikl?


11 0
8.8.2017

Režisér Nicholas Meyer údajně pracuje na novém prequelovém seriálu ze světa Star Treku. Dle posledních informací se má jednat o mini-sérii, která se bude soustředit na Khana, který se poprvé na televizních obrazovkách objevil v původním Star Trek seriálu, kde Khana hrál Ricardo Montalban.

Ten ale bohužel v roce 2009 zemřel, takže ten se do role vrátit nemůže. Khan by tak musel být přeobsazen. Samozřejmě existuje šance, že by se role mohl zhostit Benedict Cumberbatch, který si Khana zahrál ve filmu J. J. Abramse s názvem Star Trek: Do temnoty. I když Cumberbatch v seriálech běžně hraje, tato varianta není příliš pravděpodobná.


(Mohl by se Cumberbatch vrátit do role Khana? Foto: Paramount Pictures)

Nyní se od spekulací přesuneme k tomu, co je jisté. Seriál Star Trek: Discovery bude do jisté míry mapovat válku mezi Federací a Klingony. Tato válka začne kvůli Michael Burnhamové hned v první epizodě. Doug Jones, který se v seriálu bude hrát poručíka Saru, se krátce rozpovídal o konfliktech mezi Klingony a Federací:

V našem seriálu jsou Klingoni ti špatní. Chtějí převzít kontrolu nad celým vesmírem. Samozřejmě k tomu mají své sobecké důvody. Myslí si, že dělají správnou věc. Na druhé straně tady máme Federaci, která se pokusí celou situaci vyřešit mírumilovně. Ale někdy to nejde. Hvězdná flotila chce konflikt co nejdříve zahnat, ale musí to udělat s ohledem na všechna pravidla, která stanovila Federace.

Uvítali byste seriál o Khanovi?

Diskuze /6

Elian44

určite áno :)

8.8.2017 | 17:43:49
Lex Luthor

Radši o Khanovi na něj bych se těšil víc než na Discovery

#3 -Skinner-
8.8.2017 | 18:18:28
-Skinner-

Zaujíma ma v akom časovom období by sa ten seriál odohrával. Dočkali by sme sa eugenických vojen.

#2 Lex Luthor: Ja sa zas teším viac na Discovery. Je to prvý ST seriál po viac než 10 rokoch a myslím, že má obrovský potenciál.

8.8.2017 | 18:32:33
janamarta

Určitě!!!

8.8.2017 | 19:48:18
antty

O Khanovi spíš nějakou minisérii do max 10 dílů, tolik dějově bohaté to není (pokud by teda nešli až do minulosti k eugenickým válkám).

14.8.2017 | 11:29:15
spockedscully

Seriál o Khanovi by mohl být zajímavý, ale upřímně řečeno, mnohem raději bych viděla úplně nový originální ST seriál, který se bude odehrávat PO všech dosavadních seriálech. Tvůrci by měli volné ruce a nikoho by (možná) nenaštvali :D I když u Trekkies jeden nikdy neví :)

webmaster
14.8.2017 | 20:59:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !