Star Wars: Rebels Co říká Filoni na to, že se jeho postava objeví ve filmu?

Co říká Filoni na to, že se jeho postava objeví ve filmu?

Co říká Filoni na to, že se jeho postava objeví ve filmu?

Nedávno došlo k velikému odhalení, a to že Forest Whitaker si zahraje Sawa Garreru, postavu, kterou jsme viděli na začátku páté řady Clone Wars. Jak reagoval Dave Filoni, že jeho postava si probojovala cestu do filmů?


6 0
29.6.2016

Dave Filoni pracuje na animovaných seriálech Star Wars už nějakých pár let. Až nyní se mu poštěstilo a postava, kterou jako režisér představil v animovaném seriálu, se dočká svého hraného debutu. V Epizodě VII se na chvilku mihl astrodroid R2-KT, ale to se jednalo pouze o malé cameo. Nyní obživne postava, která dostane patřičně více prostoru.

Forest Whitaker si zahrajeRogue One: Star Wars Story Sawa Gerraru. Toho jsme měli možnost vidět v celkem čtyř epizodách páté řady Clone Wars. Saw žije na neutrální planetě Onderon, kde během Klonových válek Hrabě Dooku obsadil svými bitevními droidy planetu. Saw je tak nucený spolupracovat s Republikou, i když ji sám tolik neuznává, aby osvobodil Onderon od nadvlády Separatistů. Takto vypadal v Clone Wars příběh Davea Filoniho. A co na jeho výskyt v Rogue One říká samotný režisér?


Vždycky jsem věděl, že Clone Wars rozšiřují svět Star Wars filmů a teď konečně uvidíme postavu, která nám byla představena v seriálu, na velkém plátně. Pro mě je to vzrušující moment. Splnil jsem tak slib fanouškům – uvidíme postavu, kterou jsme si oblíbili, a která má vliv jak na seriály, tak na filmy. Jsem pyšný na všechny zúčastněné, kteří se podíleli na Rogue One. Stejně tak na Lucasfilm. Tohle je velký den pro celé Star Wars.

(Saw a jeho sestra Steela v Clone Wars. Foto: DisneyXD)

Nicméně Garrera nemá být údajně jedinou postavou, která se mihne v Rogue One. Proslýchá se, že se dočkáme ještě jiné postavy, která nám byla představena přímo v Rebels. Do budoucna také není vyloučeno, že některá postava z obou seriálů by se mohla mihnout ve filmu o Hanu Solovi, který se jako Rogue One bude odehrávat mezi Epizodou III a IV. Pablo Hidalgo, další tvůrce, k postavě Sawa dodává:

Spousta lidí zná Sawa z Clone Wars, ale s jeho postavou se počítalo už dříve. George Lucas plánoval Garreru již do svého hraného seriálu Star Wars, který bohužel nikdy nevznikl. Naštěstí jsme pro Sawa našli uplatnění v Clone Wars. Saw je takový extrémní rebel. Určitě nemá rád Impérium, ale zase se neztotožňuje s tím, co zastává Bail Organa s Mon Mothmou. Když tvůrci Rogue One prohlásili, že hledají extrémistu v řadách Povstalců, napadl nás hned Garrera. Když se psal scénář, hned padlo jméno Foresta Whitakera, kterého si tvůrci vysnili jako správného herce pro tuto postavu.

George Lucas s producentem Rickem McCallumem vyvíjeli hraný Star Wars seriál, který měl mapovat osudy námezdních lovců a celkového podsvětí Star Wars světa. McCallum vždy tvrdil, že ještě není správná doba, abychom se hraného seriálu dočkali. Současné rozpočty a vývoj digitálních technologií nejsou (dle jeho názoru) na takové úrovni, aby mohl vzniknout seriál. Netflix přesto minulý rok uvažoval nad hraným seriálem.

Jste rádi, že Forest bude hrát známou postavu? Myslíte si, že je nějaká šance, že se objeví Ezra či Kanan v Rogue One?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás