Star Wars: Rebels Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Starkiller z her se měl původně objevit v seriálu Rebels

Sam Witwer aktuálně prozradil, že když se vyvíjel seriál Star Wars: Rebels, režisér a hlavní tvůrce Dave Filoni si pohrával s myšlenkou, že místo Vrchního inkvizitora by Povstalce trápil samotný Galen Marek z her The Force Unleashed. Mrzí vás, že se tato vize nakonec neuskutečnila?


0 0
2.9.2017

Herec Sam Witwer je velikým fanouškem Star Wars, proto pro něj byla veliká čest, když mohl ztvárnit a nadabovat Galena Mareka (Starkillera) ve hře The Force Unleashed. Tuto roli si střihl i v pokračování, které zůstalo otevřené. Na třetí díl ovšem nikdy nedošlo a bohužel už asi nikdy nedojde. Byl sice v plánu, ale po odkupu práv Star Wars Disneym studio plány přehodnotilo.

Pro Sama to ale nebyl jediný výlet do světa Star Wars. Režisér Dave Filoni mu dal šanci ve třetí řadě Clone Wars, kde nadaboval Syna, mystické stvoření spojené se Silou z planety Mortis. Poté si Witwer nadaboval ještě ikoničtější postavu a to samotného Maula, kterému propůjčil hlas i v seriálu Rebels. S Maulem jsme se ale letos bohužel rozloučili.


(Starkiller v první hře, kdy se chystal na souboj s Darth Vaderem. Foto: Disney)

Nyní ale zpět k tomu hlavnímu. Když Dave Filoni začal pracovat na Rebels, zvažoval, že by Inkvizitorem mohl být samotný Galen Marek. Filoni se netají tím, že se mu hra The Force Unleashed, která mapuje období před Epizodou IV, velice líbí. Celá hra je ale bohužel už nekánonická, ale to neznamená, že si Filoni nemohl propůjčit pár elementů právě z této hry.

Filoni chtěl svou myšlenku doopravdy uskutečnit, ale nakonec mu to nepasovalo do příběhu. Seriál byl přeci jen myšlený pro děti a Galen Marek (a celkově celá hra The Force Unleashed) má poměrně temný podtón. Dave tedy musel Galena Mareka ze scénáře vyškrtnout a nahradit ho klasickým Inkvizitorem, kterému propůjčil hlas Jason Isaacs.

Co říkáte na tuto zprávu? Uvítali byste v seriálu Rebels Galena Mareka? A neudělal si Filoni tak trošku z Ezry Galena a z Kanana pak Kotu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás