Star Wars: Rebels Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Bylo odhaleno, jaká postava přežije události seriálu a Rogue One

Studio Disney aktuálně vytváří novou mini-sérii, která ponese název Star Wars: Forces of Destiny. V ní se objeví i jedna hlavní postava seriálu Rebels. Jelikož ale příběh bude zasazen do událostí Epizody VI, už nyní víme, o kterou postavu se nemusíme bát. Článek tedy obsahuje spoilery.


11 0
19.4.2017

Disney oznámil novou mini-sérii Star Wars: Forces of Destiny, která se bude věnovat pokaždé jiné postavě. Kromě Rey, Maz Kanaty, Ahsoky Tano dostane prostor i Leia Organa během událostí bitvy na Endoru. Nyní bylo odhaleno, že v misi jí bude pomáhat i kapitánka lodi Duch Hera Syndulla. Pro fanoušky seriálu Rebels je to poměrně velký spoiler.

(Hera Syndulla se Sabine Wren v seriálu. Foto: DisneyXD)


Nyní tak tedy víme, že o osud Hery se nemusíme v seriálu bát, stoprocentně se jí nic nestane. To jsme vlastně věděli už v prosinci 2016, kdy bylo Disneym oficiálně potvrzeno, že se Hera Syndulla zúčastnila bitvy o Scarif ve filmu Rogue One: Star Wars Story. Nevěděli jsme ale, zda z bitvy vyvázla živá. Díky oznámení této mini-série jsme ale moudřejí a víme tak, že loď Duch se ze Scarifu dostala do bezpečí.

Hera tak nezemřela ani během událostí Epizody IV a V. Je tedy klidně možné, že se mohla zúčastnit například i bitvy o Hoth. Třeba se jednou dočkáme další mini-série, která bude toto dobrodružství mapovat. Hera a Chopper jsou tak zatím jediné postavy ze seriálu Rebels, o které se vážně nemusíme bát. Určitě přežijí i čtvrtou řadu, která nás čeká na podzim příštího roku.

Jste rádi, že se Hera objeví i v jiném seriálu? Považujete její výskyt v bitvě o Endor za velký spoiler ze strany studia?

Diskuze /3

GrindyCZ25

škoda jí nemám vážně moc rád…

19.4.2017 | 18:08:43
Toso11

už je takmer potvrdený aj rex pozor na to

19.4.2017 | 18:38:59
Lex Luthor

O ženy bychom se tedy bát neměli Sabine tam asi dají taky.

19.4.2017 | 20:56:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás