Star Wars: Rebels Dave Filoni přemýšlí o režii celovečerního filmu Star Wars

Dave Filoni přemýšlí o režii celovečerního filmu Star Wars

Dave Filoni přemýšlí o režii celovečerního filmu Star Wars

Dave Filoni má za sebou celou řadu epizod Clone Wars a Rebels. A ve své kariéře se chce posouvat dál. Nyní okoukává od svých kolegů natáčení celovečerních filmů. Sám by se totiž rád do nějakého pustil. A pakliže by ho Disney oslovil s nabídkou hraného filmu Star Wars, Filoni by nebyl proti.


10 0
3.7.2017

Dave Filoni je ve světě Star Wars už poměrně velkým pojmem. Řada lidí ho velice respektuje, protože na této značce spolupracuje již od roku 2008. Byl u počátků Clone Wars, se kterými se důstojně rozloučil, nyní vypraví na svou poslední misi i seriál Rebels. I když už se několikrát hovořilo, že Disney plánuje další animovaný seriál ze světa Star Wars, Dave Filoni by se mohl přesunout na hřiště pro dospělé.

Nebo alespoň by si to přál. Sice je to uznávaný režisér, ale s hranými filmy zatím nemá zkušenost. Dave Filoni ale naznačil, že od svých kolegů se poměrně rychle učí a rád by si v budoucnu natočil nějaký celovečerní film. Ono slovo nějaký je poněkud zavádějící. Rád by se zhostil právě Star Wars. Pakliže by mu studio nabídlo režii kteréhokoliv filmu z tohoto světa, Dave by byl rozhodně pro.


(Filoni své postavy opravdu miluje. Foto: DisneyXD)

Filoni je znám tím, že je opravdu velkým fanouškem ságy. Star Wars je jeho život. Naslouchá mu George Lucas a celá řada jiných lidí ve studiu. Disney už několikrát zariskoval s výběrem režiséra. Vzpomeňme si třeba na Garetha Edwardse (režiséra Rogue One), který před Star Wars neměl za sebou pořádný hit (spíše zpackanou Godzillu). Chvilku byl také v hledáčku studia Josh Trank, který se zatím blýskl neúspěšnou Fantastickou čtyřkou.

Disneymu se tedy nedá upřít určitá odvaha ve vybírání režisérů. Studio ale již dříve několikrát opakovalo, že není až tak úplně důležité mít zkušeného režiséra (od toho je na place celý štáb a hlavně Disney, který na vše pečlivě dohlíží), ale především někoho s tvůrčí vizí. Což všichni páni splňují. A splňuje to i Dave Filoni. Ten se podílel na opravdu skvělých příbězích, který zásadně obohatily svět Star Wars. Filoni nicméně na závěr dodal, že by musel sám na sobě cítit, že sáze může pomoci. Ne jí být na obtíž.

Chtěli byste, aby Dave Filoni natočil celovečerní film? Pakliže ano, který příběh by mu nejvíce seděl?

Diskuze /4

Blackhand47XD

Filoni je Lucasův učedník, kdyby měl někdo natočit film, tak on. :)

webmaster
3.7.2017 | 20:06:44
Kratos93

třeba o Ahsoce !!!!!!!! nebo s Obíkem :D

3.7.2017 | 20:22:48
Lex Luthor

Mohl by celovečerním filmem dokončit Clone Wars z roku 2008, jak Grivus pronikne do Corusantu a unese Palpatina.

3.7.2017 | 20:58:20
Kutil44

Ak to dopadne ako jeho prvý film The Clone Wars tak to bude o ničom :/

4.7.2017 | 8:18:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás