Star Wars: Rebels Důležité informace před zítřejší premiérou

Důležité informace před zítřejší premiérou

Důležité informace před zítřejší premiérou

Jaké postavy z filmů se v seriálu objeví? A jaké se vrátí z první řady? Pojďme se podívat, na co všechno se můžeme těšit ve druhé řadě Star Wars Rebels.


5 0
14.10.2015

První důležitá informace je ta, že druhá řada bude mít celkem 20 epizod. K tomu není připočítán speciální díl The Siege of Lothal, což byla úvodní epizoda s dvojnásobnou stopáží. Předvánoční pauza nás zřejmě čeká po šesté epizodě, kdy 27. listopadu budou odvysílány rovnou díly dva (Wings of the Master a Blood Sisters), situace se ale pochopitelně může změnit. Stejně jako u Clone Wars se postupně bude každou řadu lepšit animace, což je rozhodně dobrá zpráva. Většina fanoušků si na animaci stěžovala.

A teď už ke konkrétnějším novinkám. Darth Vadera budeme vídat skutečně častěji, jak napovídaly promo materiály. Pozornost bude přesto soustředěna na dva nové Inkvizitory. Bude se jednat o Pátého bratra (Fifth brother) a Sedmou sestru (Seventh sister). Obě nové postavy budeme vídat pravidelně. Zatímco Pátý bratr bude pronásledovat primárně Povstalce, Sedmá sestra půjde hlavně po krku Ahsoce, o které nyní už Vader ví, že žije.


(Noví Inkvizitoři budou ve druhé řadě zatápět hlavním postavám. Foto: DisneyXD)

Clone Wars posílí hlavní řady právě zmíněná Ahsoka Tano. Tu doplní kapitán Rex a kloni Wolffe a Gregor (více informací najdete v našem starším článku). Pirát Hondo Ohnaka přežil Klonové války a objeví se rovněž v seriálu. S účastí Landa Calrissiana můžeme také počítat.

Z postav, které jsme poznali v první řadě, se určitě vrátí gangster lothalského podsvětí Cikatro Vizago. Bude zajímavé, kdy a kde se tato postava objeví, protože hlavní postavy se zaslíbily, že se na Lothal už nikdy nevypraví. Zároveň můžeme počítat i s rodiči Ezry Bridgera (Ephraim a Mira), ať už v jakékoliv formě. Buď je uvidíme ve flashbacku, nebo nás může čekat i překvapující zjištění, že stále žijí. Posledním navrátilcem z první řady je Azmorigan, se kterým se posádka Ducha setkala, když je dostal do potíží Lando.

Co říkáte na účast vracejících se známých postav z filmů? Budete nadále sledovat Star Wars Rebels?

Diskuze /9

Quinzel

Hm zajímalo by mě, co se stalo s těmi 6 sestrami. :-D Když bude v seriálu Lando, tak by se tam mohl objevit i Han, když je jen o 3 roky mladší. Taky čekám kdy se objeví Maul, když mu Sidious řekl, že pro něj má plány, tedy pokud nezemřel v nějakých knihách o kterých nevím.

#2 Rob2
14.10.2015 | 19:11:40
Rob2

#1 Quinzel: Maul přece zemřel hned v Star Wars 1

#3 JohnyTSK #7 Quinzel
14.10.2015 | 19:25:58
JohnyTSK

#2 Rob2: prežil to. keď si pozrieš tuším 4 sériu clone wars tak sa tam objaví sa

#5 Rob2
14.10.2015 | 19:57:41
Vystrk

rebels jsem zkusil pilot a nesedlo mi to… asi proto, že už mi není 15 :D mimochodem, neví náhodou někdo nějaké info o chystaném seriálu Star Wars Underworld??

#6 tom99
14.10.2015 | 21:03:48
Rob2

#3 JohnyTSK: A jakej díl?

14.10.2015 | 21:25:55
tom99

#4 Vystrk: Tenhle seriál byl hrozně dlouho v přípravě a to ještě v době, kdy licenci na Star Wars nekoupilo Disney. Od té doby nebylo o Underworld slyšet, je možné, že Disney změnil plány. Sice uvažuje o hraném seriálu, ale stále nevíme, o čem byl měl pojednávat.

webmaster
14.10.2015 | 21:56:25
Quinzel

#2 Rob2: Neumřel, podívej se na TCW 3–5 Sérii a TCW je canon k filmům.

#8 Lio
15.10.2015 | 10:56:40
Lio

#7 Quinzel: už je to nějaký pátek co jsem to viděl ale neporazil Maula a jeho bráchu Palpatin ?

#9 Quinzel
15.10.2015 | 19:27:34
Quinzel

#8 Lio: Sidious zabil Savage, pak porazil Maula a ten ho prosil o slitování, Sidious mu řekl, že ho nezabije, protože pro něj má jiné plány, tudíž se zřejmě objeví v Rebels. Režisér je pořád Dave Filoni a když ho nenechal v TCW zemřít, tak pro to měl zřejmě dost dobrý důvod.

16.10.2015 | 10:01:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás