Star Wars: Rebels Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Ezru Bridgera rozhodně v Epizodě VIII čekat nemáme

Mladý Ezra Bridger má v seriálu Rebels dost elánu, a tak nějak automaticky se předpokládá, že přežije i události čtvrté řady. Jeho výskyt v dalších filmech ze Star Wars světa by tak dával smysl. Po šílených teorií, že je Ezra Snoke, přichází ta, že je DJ. To nyní ale vyvrátil režisér Rian Johnson.


0 0
27.8.2017

Fanoušci seriálu Rebels jsou v poslední době rozmlsaní. Poté, co se ve filmu Rogue One, několikrát objevila loď Ghost, spatřili jsme Choppera a zjistili, že kapitánka Hera Syndulla je stále naživu, prahnou fanoušci po více odkazech na seriál i na stříbrném plátně. Zatím to ale vypadá, že něčeho podobného se v The Last Jedi nedočkáme.

Benicio Del Toro je novou posilou, která se objeví v Epizodě VIII. Víme, že se bude jednat o proradnou postavu se zajímavou minulostí. Nejdříve se hovořilo o tom, že by mohl být samotným synem slavného námezdního lovce Boby Fetta. To ale bylo později vyvráceno. Dále se spekulovalo, že DJ (takto se Benicio bude v The Last Jedi jmenovat) by ve skutečnosti mohl být Ezra Bridger. To později ale vyloučil i Pablo Hidalgo.


(DJ bude originální postavou. Foto: Disney)

Nyní to potvrdil i režisér filmu Rian Johnson. DJ není Ezra. DJ je zkrátka nová postava, která se ještě v žádném Star Wars filmu neobjevila. Mladý Bridger má tak znovu smůlu. I když to není vůbec oblíbená postava, z nějakého nespecifikovaného důvodu ho fanoušci chtějí protlačit do filmů. Vzpomeňme si na loňský a předchozí rok, kdy byl Bridger spojován se samotným Snokem.

Nyní trochu odbočíme k Marku Hamillovi, který se na veletrhu D23 krátce vyjádřil k Darth Maulovi. Dle Hamilla je veliká škoda, že Maul zemřel už v Epizodě I. Podle Marka má Maul jeden z nejlepších vzhledů v celém Star Wars světě a když ho poprvé viděl na plátně, myslel si, že bude jednou z důležitých postav celé prequelové trilogie. Nezapomínejme, že Mark Hamill je jedním z největších zastánců nové trilogie George Lucase. Pakliže má možnost, všude ji před fanoušky a novináři obhajuje.

Jste smutní, že DJ nakonec nebude Ezrou Bridgerem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás