Star Wars: Rebels Hondo Ohnaka na scéně

Hondo Ohnaka na scéně

Hondo Ohnaka na scéně

Piráta Honda jsme naposledy viděli v seriálu Clone Wars. Nyní, když se oba seriály začínají postupně propojovat, jsme mohli tohoto legendárního piráta vidět znovu. Jak moc se změnil?


8 0
11.11.2015

Honda jsme v seriálu The Clone Wars vídali pravidelně a poprvé jsme ho mohli vidět už během první série, kdy se mu podařilo ukořistit Hraběte Dooku, kterého se snažil prodat Republice. Postupem času se Hondo dostával do křížku s Anakinem Skywalkerem a Obi-Wanem Kenobim, se kterými si vybudoval zvláštní vztah, který byl založen na vzájemném respektu. Ostatně i v epizodě Hondo naráží na Obi-Wana a dokonce ho označí za svého přítele.

I když Hondo nezastává principy republiky, netáhl nikdy ani k separatistům. Hondo je pirát, který jedná nečestně, ale drží se vlastního kodexu chování, který má něco do sebe. Ani po letech, kdy galaxii vládne Impérium, se Hondo prakticky nezměnil. V epizodě Brothers of the Broken Horn jsme měli možnost vidět pouze Ohnaku, své piráty zřejmě nechal na své základně na planetě Florrum.


(Najděte deset rozdílů – vlevo mladší verze Honda v Klonových válkách, vpravo v Povstalcích. Foto: DisneyXD)

Poprvé jsme se ve druhé řadě setkali rovněž s Cikatrem Vizagem, vůdcem lothalského podsvětí, kterému dlužil Ezra Bridger laskavost za informaci z první série. Darebáka Azmorigana si můžeme pamatovat z epizody Idiot's Array, kde jsme se setkali i s Landem Calrissianem, o kterém se v epizodě také dost často mluví.

Jaký darebák byl podle vás v epizodě nejlepší?

93%
4%
4%
27 hlasů

Diskuze /3

Blackhand47XD

Člověk by čekal, že po přechodu k Disney budou modely lepší, ale oni jim sníží rozpočet. Pořád je to ale na dobré úrovni.

#2 tom99
webmaster
11.11.2015 | 20:57:53
tom99

#1 Blackhand47XD: Jo, jo, ten obrázek nahoře jasně dokazuje, že animace v Clone Wars byla o dost lepší než v Rebels…

webmaster
11.11.2015 | 21:47:13
Klillker

možná na třetí řadu jim trochu přidaj, pokud se zlepší sledovanost. Pořád tam je ale to „pokud“. A když už ne, tak doufám, že aspoň Rebels budou moct tvůrci dotáhout do konce aby to nedopadlo jako s Clone Wars.

12.11.2015 | 17:52:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás