Star Wars: Rebels Inkvizitoři se představují

Inkvizitoři se představují

Inkvizitoři se představují

Ve třetí epizodě jsme mohli možnost poprvé vidět dvě záporné postavy, se kterými se budeme setkávat častěji. Jak asi Ezra, Kanan a Ahsoka porazí nové Inkvizitory?


6 0
4.11.2015

Třetí epizoda s názvem Always Two There Are nám představila dlouho očekávané Inkvizitory – Pátého bratra a Sedmou sestru. Z epizody jsme se dozvěděli, že pochopitelně je Inkvizitorů celý spolek a tím nejvyšším byl právě bezejmenný Inkvizitor z předchozí série, kterého vyřídil Kanan Jarrus.

Všimněte si, že oba Inkvizitoři jsou tak trochu robotičtí a nápadně připomínají nejen samotného Darth Vadera, ale i Kylea z Renu. Že by Rebels měli nějakou užší spojitost s Epizodou VII? Už dříve J.J. Abrams, režisér Síly se probouzí, prohlásil, že Inkvizitoři budou mít své místo v nové Epizodě. Poté se situace trošku uklidnila a po informaci slehla zem. Až v prosinci při premiéře Síly se probouzí zjistíme, zda tomu tak skutečně bude.


(Jeden veliký Inkvizitor už padl, jak dopadnou ostatní? Foto: DisneyXD)

Minule jsme vás informovali, že druhá řada se bude podobovat Impériu vrací úder. Z předchozích epizod to sice bylo cítit o něco více než v této, ale scéna, kdy se Ezra pokouší vznést Choppera, následně mu to nejde a prohlásí, že je to nemožné, dost připomíná scény mezi Lukem Skywalkerem a Yodou na planetě Dagobah.

Jak se vám zatím líbí druhá řada? Je její start lepší, než minulý roku u první řady?

Diskuze /5

monikash

Nebyl to špatný díl, jen nevím, kde se tam ta Inkvizitorka vzala s takovým předstihem.

4.11.2015 | 17:31:23
Megraid

Mě ta sedmá sestra dost připomíná Asajj Ventress,,,, jestli si to dobře pamatuji tak v TCW nezemřela, tudíž by se zde mohla (,,měla,,) objevit. Bylo by to fajn :)

#3 Blackhand47XD
4.11.2015 | 19:03:03
Blackhand47XD

#2 Megraid: Ventress zemřela v knize, která vychází z nedokončených epizod.

#4 TriaL
webmaster
4.11.2015 | 19:05:47
TriaL

#3 Blackhand47XD: Prosimťa ako sa volá tá kniha? ď :)

5.11.2015 | 22:44:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás