Star Wars: Rebels Titulky k epizodě Legends of Lasat

Titulky k epizodě Legends of Lasat

Titulky k epizodě Legends of Lasat

Ezra získá informace od starého známého a zorganizuje záchranu uprchlíků hledaných Impériem. Ale tito uprchlíci budou pro všechny velkým překvapením. Dokáží je naši hrdinové ochránit před Impériem? Titulky pro vás připravil @Gripe. Užijte si nový díl a nezapomeňte ho ohodnotit.

7 0
8.2.2016

Diskuze /6

dovahkiin

já aspoň čekal že když když proletí nějakou červí dírou tak tam najdou do příštích dílů ten Temple a ono zase nic, jen další ne uplně přesvědčivej díl, jinak ta bojová hůl Zeba má asi hodně silnej zdroj, snad příští díl už by mohl mít něco z toho traileru, na co se všichni natěšili

#2 Blackhand47XD
8.2.2016 | 22:36:02
Blackhand47XD

#1 dovahkiin: Strážci chrámu a Sithský chrám budou až v posledních pěti epizodách. Ještě nás čeká Techno Unie a létající velryby, Cham Syndulla a spolupráce Zeba s Kallusem.

#3 dovahkiin
webmaster
9.2.2016 | 17:54:01
dovahkiin

#2 Blackhand47XD: nojo na wookiepedii to tak vážně je, tak to je smutné, jsem ještě vycházel z toho že bude jen 17 epizod, tim hůř že to bude až tak za dlouho, ty popisy těch 3 epizod, no uvidíme, spolupráce Zeba a Kaluse bude špatná

#4 Blackhand47XD
9.2.2016 | 18:04:08
Blackhand47XD

#3 dovahkiin: Já pořád doufám, že Kallus už konečně zemře, ale oni z něj dělají čím dál tím většího trapáka. Po tolika nezdarech bych čekal, že ho vyhodí nebo aspoň degradují.

#5 dovahkiin
webmaster
9.2.2016 | 18:14:18
dovahkiin

#4 Blackhand47XD: smutná úloha záporáků v těhlech seriálech, v zásadě nikdy nemůžou pořádně uspět a nesmyslně jsou tam uchováváni, kdyby se mu povedlo zajmout/zabít některého z hlavních hrdinů tak nic neřeknu no, plus nesnášim tyhle zápletky kdy se hodnej a zlej musej spojit aby přežili, vzájeně překonají spoustu překážek a naleznou cestu k přátelství či respektu :D něco jako když se v clone wars spojili Dooku a Obi-Wan s Anakinem :D

10.2.2016 | 10:21:22
MAESTRO17

Nahodíte sem prosím i verzi pro WEB-DL ?

19.2.2016 | 14:22:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás