Star Wars: Rebels Turnaj Star Wars: This Is Madness

Turnaj Star Wars: This Is Madness

Turnaj Star Wars: This Is Madness

Na oficiálních stránkách Star Wars právě probíhá turnaj postav a hlasovat pro své oblíbence můžete i vy. Více informací v článku.


5 0
31.3.2015

This Is Madness: Turnaj postav z Star Wars se koná již potřetí. V roce 2013 byl vítězem turnaje mistr Yoda a v roce 2014 generál Obi-Wan Kenobi.

Jak hlasovat

Princip hlasování je jednoduchý, každý den mezi sebou soupeří dvě postavy ze světlé strany Síly a dvě z temné strany Síly. Ta postava, která má více hlasů postupuje dál. Takto to pokračuje až do finále, kde se proti sobě postaví šampióni světlé strany Síly a temné strany Síly.


Kde hlasovat

Hlasovat můžete na stránce, na kterou se dostatnete přes následující odkaz – This Is Madness: The Star Wars Character Tournament

Ukázka hlasování a „pavouků“ turnaje


ukázka hlasování


„pavouk“ světlé strany Síly


„pavouk“ temné strany Síly

Zdroje fotografií: Starwars.com

Diskuze /3

Lucifrid

Hlasovačky miluju :D Tipla bych si, že až na výjimky (a ono je to i v těch pavoucích vidět), postoupí postavy ze starých Star Wars.

webmaster
31.3.2015 | 14:55:36
Gripe

Pokud se nepletu, tak v obou minulých ročnících byl šampión za temnou stranu Darth Vader. Takže asi je opravdu více fanoušků postav ze staré trilogie. Postavy, co byly ve staré i nové trilogii a plus ještě v seriálech mají obří výhodu (například právě Obi-Wan a Yoda).

webmaster
31.3.2015 | 15:10:15
Baron

Super!!! sice mě trošku štve že nejspíš postoupí Han místo Chewbaccy… ale jinak skvělá hlasovačka… :-)

31.3.2015 | 17:10:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás