Star Wars: Rebels Azmorigan

Azmorigan

Azmorigan

Kriminálník, který častokrát obchoduje s Cikatrem Vizagem a Landem

Sezóny 3
2015 - 2016


1. sezóna

Azmorigan je jablogianský kriminálník, který často obchoduje s tou největší zplodinou v celé galaxii. Jednou takto Azmorigan obchodoval s pašerákem Lando Calrissianem, kterému věnoval zajímavé prase za pilotku Heru Syndullu. Lando dopravil prase Cikatru Vizagovi, ale samotný Azmorigan žádnou odměnu nezískal a byl tak Herou a všemi ostatními Povstalci podražen.

2. sezóna

Ve druhé řadě Azmorigan narazil na Ezru Bridgera a piráta Honda Ohnaku. Jelikož si Azmorigan dobře uvědomoval, že Ezra kdysi patřil k Heře, která ho podvedla v obchodu s Landem a Vizagem, usoudil, že Ezru unese a předá ho Impériu, které po něm touží. O Hondovi věděl, že je na jeho hlavu zase vypsána pořádně tučná odměna. Ezra se ovšem neočekávaně spojil s pirátem Hondem a Azmoriganovi utekli.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nově přidané postavy

V průběhu třetí řady Rebels vám budeme přinášet nové profily postav. Proto je nezapomeňte vždy ohodnotit.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Rebels a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Ahsoka Tano se vrátí ve své podobě, žádný vlk se konat nebude

Sice jsme přesně neviděli, jak dopadl Ahsoky souboj s Vaderem ve finále druhé sezóny na Malachoru, ale už bylo několikrát potvrzeno, že příběh Tano bude ve čtvrté řadě pokračovat. Nevěděli jsme, zda uvidíme Ahsoku ve své podobě, či ji budeme sledovat v jiné formě. Nyní je vše oficiálně potvrzené.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás